למידע וייעוץ מקצועי
>

חברת ניקיון בחדרה – ניקיון אחר

זוהי לא משימה בלתי אפשרית למצוא חברת ניקיון בחדרה, אבל למצוא חברת ניקיון מומלצת עם רמת שירות ומקצועיות "יוצאת דופן" לחיוב כמובן, זו החוכמה – "ניקיון אחר" – שירותי ניקיון בסטנדרט אחר.

 

חדרה היא עיר הנמצאת בתנופת אכלוס משמעותית ובעיר גרים מעל מאה אלף תושבים. בשל כך, דרושה חברת ניקיון עם ניסיון עשיר בניקיון בתים, משרדים ודירות ברחבי העיר ועם הכרות רבה של גורמי הלכלוך והדרך היעילה ביותר למניעת חזרתם גם בעתיד.

 

חברת ניקיון אחר מספקת שירותי ניקיון רבים ברחבי העיר חדרה: ניקיון דירות ובתים חדשים ולאחר שיפוץ, שירותי פוליש מתקדמים, ניקיון ספות, שטיחים וריפודים, ניקיון בתים לאחר שריפה ושירות ייחודי של ניקיון להשבחת הנכס.

 

אז אם אתם מחפשים חברות ניקיון בחדרה שעומדות מאחורי המילים שלהן, לא מכניסות מילים קטנות להצעות המחיר ומחויבות לתוצאות אז אתם במקום הנכון.

מחפשים חברת ניקיון מומלצת בחדרה? השאירו פרטים!מי אנחנו?
נגן וידאו

פוליש וניקיון בחדרה

פוליש בחדרה

פוליש והברקה קריסטלית

פוליש לבית ולמרצפות שכל-כך זקוקות לו יש לעשות באמצעות חברות ניקיון לפוליש המחומשות בציוד פוליש איכותי. עבודה לא מקצועית עתידה לגרום לנזקים בלתי הפיכים למרצפת. הצוות המקצועי שלנו יתאים את החומרים הדרושים לסוג המשטח וכל זאת במחירים מצוינים.

ניקיון לפני מעבר דירה - חדרה

ניקיון לפני מעבר דירה

מעבר דירה הוא כאב ראש לא קטן. אתם נדרשים להתמודד עם מטלות רבות בזמן קצר. חסכו לכם זמן, מאמץ ואנרגיות והזמינו חברת ניקיון למעבר דירה. כך תהנו משירותי ניקיון מתקדמים, תוצאות נהדרות (שבוודאי לא תגיעו אליהן בכוחות עצמכם) ושקט נפשי, וזאת מבלי לומר מילה על כניסה חלקה לבית נקי וללא רבב.

ניקיון לאחר שריפה

ניקיון בתים לאחר שריפה

שירות ייחודי של חברת ניקיון אחר לשיקום נזקי שריפות. השירות כולל את החזרת המבנה למצבו הקודם בזמן קצר, באמצעות טכנולוגיות מתקדמות ותוך צמצום מירבי של נזקים. בנוסף, אנו מספקים מטריית שירותים נלווים רחבה שתשיב את הבית על כנו ואת חייכם למסלול הנקי, הנעים והבטוח.

ניקיון בית חדש בחדרה - חומרי ניקוי

ניקיון בתים חדשים

ניקיון בית חדש דורש עבודה זהירה, מחושבת וברמת גימור שלא נופלת ממצוינת. לשם כך, אנחנו מעסיקים אנשי ניקיון מהשורה הראשונה, עם ניסיון רב, מקצועיות ללא פשרות ומאבזרים אותם בציוד האיכותי והמתקדם ביותר. התוצאה בתים מבריקים, מצוחצחים המחכים בציפייה לדיירים החדשים.

ניקיון ספות בחדרה

ניקוי ספות, שטיחים וריפודים

ניקוי ספות הוא מלאכת מחשבת, צריך להכיר את סוג הבד ולכך להתאים את חומרי הניקוי המיועדים והמצוינים ואת הציוד המתקדם. בזכות כל אלה, יחד עם כוח האדם האיכותי שלנו אנו מגיעים לתוצאות מרהיבות ומכריזים בגאון שנספק לכם את השירות הטוב ביותר שתקבלו בענף, באחריות.

ניקיון לאחר שיפוץ בחדרה

ניקיון לאחר שיפוץ

אמנם מדובר על שירות מורכב מאוד, בו נדרשת חברת ניקיון מקצועית שיש ברשותה משאבים רבים, אך לשם כך אנחנו פה. את כל הלכלוך, האבק, הצבע והרובה אנחנו נסיר ונעניק לכם תחושה של כניסה לבית חדש. אז אם כבר טרחתם והשקעתם בשיפוץ כדאי להבטיח תוצאות בעזרת ניקיון.

שירותי ניקיון בחדרה והסביבה

חברת ניקיון אחר החלה את דרכה בעיר חדרה ובסיס האם שלה נמצא בעיר. תשאלו את כל אחד מתושבי העיר ששכר את שירותי הניקיון שלנו והוא יאמר לכם כי אין חברת ניקיון בחדרה עם סטדנרטים דומים לאלה שלנו. אנחנו נותנים מענה לכל סוגי שירותי הניקיון ועושים זאת באהבה, מקצועיות ושירות ללא פשרות.

מחפשים חברת ניקיון מומלצת בחדרה?

העידן הטכנולוגי המופלא בו אנחנו חיים מאפשר לנו לקבל המלצות רבות ובזמן קצר. אתם מוזמנים לחפש אחר חברת ניקיון מומלצת בחדרה בקבוצות הפייסבוק השונות של תושבי העיר, לבדוק ביקורות והמלצות אודותינו ולהבין כי אנחנו עומדים מאחורי כל מילה שיוצאת לנו מהפה. אתם יכולים גם לקבל המלצות מלקוחות ששכרו את שירותינו וכמובן גם עם החברים שלכם, הרי אחד מהם הוא בטח לקוח מרוצה שלנו.

מה צריך לדעת לפני ניקיון?

אנחנו קוראים לשינוי בענף הניקיון בישראל ולשם כך צועקים בכל במה אפשרית כי שירותי ניקיון צריכים להיות שקופים. את הצעת המחיר ניתן וצריך לדרוש באותיות ברורות ובכתב עם פירוט מקסימלי של כל השירותים הניתנים, כמות ושם העובדים שיגיעו לביתכם ואף את אישורי הביטוחים והסעיף שמבטיח כי בכל נזק שלא יגרם הם נושאים.

איך לזהות חברת ניקיון מקצועית ואמינה?

חברת ניקיון מומלצת ואמינה תספק לכם הצעת מחיר מפורטת בה יכללו חומרי הניקוי המותאמים למשטחים השונים. חברת ניקיון מקצועית תנגיש לכם את כל המידע הרלוונטי עבור השירות בו אתם חפצים. כמו כן, תעסיק החברה עובדים מקצועיים ואף תוכיח זאת באמצעות אישור מרואה חשבון על ניהול תקין של עובדים.

חברת ניקיון מומלצת בחדרה - לקוחות מספרים

המלצות על חברת ניקיון אחר
לאחר שנכוויתי קשות על ידי חברת ניקיון בתים אחרת הגעתי לניקיון אחר ושמחתי לגלות שעוד ישנם אנשים כאלה, עם לב רחב, שירות מקצועי והכל נעשה בנועם ובחיוך.
המלצה על חברת ניקיון
אדם גבע
רח' אפרים
אין לי מספיק מילים בשביל להודות לטליה וניר, בעלי ניקיון אחר, על השירות, המקצועיות ועל האמינות. מניסיוני הם אכן חברת ניקיון אחרת! ממליצה בחום
ממליצה על ניקיון
רונית לוי
רח' הרב קוק
עברתי לדירה חדשה וכל מה שהיה צריך להשתבש, אכן השתבש. את האור בקצה המנהרה ראיתי בעזרת הצוות המעולה של ניקיון אחר שעשה עבודתו נאמנה, תודה לכם.
ניקיון מומלץ
אבי אליהו
רח' יגאל

למה לבחור בנו?

כמה עולה חברת ניקיון בחדרה?

כמה עולה פוליש בחדרה?

כמה עולה ניקוי ספות?

האם מנקים שטיחים?

האם יש הבדלי מחירים בין סוגי בד שונים? 

האם למצב הבית השפעה ישירה על המחיר?

 

המחירים של חברת ניקיון יקבעו על פי:

 

  1.  סוג השירות הנדרש
  2.  מצב הנכס – ריק / מרוהט / לאחר שיפוץ
  3.  גודל הנכס – מה הגודל של השטח שדרוש לו השירות במ"ר
  4.  אופי העבודה – כמה עובדים דרושים

מחירי ניקיון בחדרה

המחירים אינם סופיים ותלויים בגורמים נוספים - כל עבודה תתומחר באופן פרטני

ניקיון דירת 2 חדרים

ניקיון ופוליש לדירת 2 חדרים
החל מ1,200 + מע״מ
  • דירה בגודל 40-60 מ״ר

ניקיון דירת 3 חדרים

ניקיון ופוליש לדירת 3 חדרים
החל מ1,400 + מע״מ
  • דירה בגודל 60-80 מ״ר

ניקיון דירת 4 חדרים

ניקיון ופוליש לדירת 4 חדרים
החל מ1,700 + מע״מ
  • דירה בגודל 80-110 מ״ר

דירת 5 חדרים

ניקיון ופוליש לדירת 5 חדרים
החל מ1,700 + מע״מ
  • דירה בגודל 110-130 מ״ר

ניקוי ספות בחדרה

ניקוי ספה תלת מושבית
249 + מע״מ
  • לניקוי ספת עור 2 מושבים

מחיר של פוליש בחדרה

פוליש לדירה לפי מטראז'
10-15 + מע״מ
  • פוליש רגיל ללא הברקה. פוליש וקס 13 ש"ח.

מאמרים בנושא ניקיון