הניקיון שלכם זה העסק שלנו!
למידע וייעוץ מקצועי
>

פוליש לרצפה

פוליש לרצפה
תוכן עניינים

נכנסתם לבית שכור ולא רוצים להיגרר להוצאות כבדות? הרצפה שלכם העלתה אבק ולא משתבחת עם השנים? הברק של הרצפה מוסתר על ידי הכתמים הרבים שמעטרים אותה?
פוליש לרצפה – כן, מה שקראתם. יש פתרון איכותי ויעיל המשיב לרצפה את הברק שלה, מעלים את השריטות והכתמים ומחזיר לכם את התחושה שאתם דורכים על מרצפות חדשות.

 

אנו מבצעים את כל סוגי הפוליש בצורה מקצועית ועל הצד הטוב ביותר! הצוות שלנו הנו בעל ניסיון של שנים ואנו יודעים כיצד לגרום לרצפת הבית שלכם להיראות ולהרגיש כמו חדשה!

צרו אתנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם 052-2275590

 

מהו פוליש לרצפה?

פוליש לרצפה הוא חידוש, ניקוי וליטוש מרצפות ביתכם באמצעות מכונה מיוחדת.

קיימים סוגים שונים של פוליש לרצפה, שלכל אחד מהם הייחודיות והיתרונות שלו, חשוב לבחור את סוג הפוליש הנכון בהתאם לרצפה ולמטרה הסופית שלנו.

פוליש

שירות המומלץ לכל סוגי רצפות הקרמיקה (גרניט פורצלן/שיש), מטרתו לקרצף את הרצפה ביסודיות, להסיר שכבות צבע, אבק, רובה ושליכט ולהחזיר לרצפה את המראה הטבעי שאבד לה.

פוליש קריסטלי

פוליש קריסטלי או בשמו העממי הברקה קריסטלית הינו תהליך בו מוחדרים חומרים שונים לתוך השכבה העליונה של הרצפה בעזרת קרצוף אינטנסיבי וחימום המרצפת, אשר יוצרים ברק ומראה רטוב. פוליש קריסטל מתאים יותר למרצפות שיש ולא לגרניט פורצלן. פוליש קריסטלי אינו גורם לרצפה להיות חלקה אז אין לכם ממה לחשוש.

פוליש ווקס

שונה במקצת משאר הסוגים והוא משלב שכבת שעווה (ווקס) על הרצפה. קיבל את שמו מהשעווה בה היו משתמשים בעבר (פוליש ווקס הינו זול יותר מפוליש קריסטלי מאחר ופעולתו נותרת לזמן קצר יותר).

 

 

מדוע צריך פוליש לרצפה?

בין אם נכנסתם לבית לאחר שיפוץ שזקוק לחברת פוליש ובין אם מדובר בדירה חדשה ואפילו במקום בו אתם חיים זמן רב, תדעו שהמראה שישאיר פוליש לבית יכול להיות שווה ערך למרצפות חדשות, אך לא במחיר של חדש…

פוליש - לפני ואחרי

כאשר מוסרת שכבת הלכלוך העקשנית, זאת שכבר התרגלתם למראה שלה כחלק בלתי נפרד מהמרצפת, נגלית מרצפה חדשה. בנוסף, מקנה הפוליש ברק עוצמתי למרצפות ומראה זוהר ויוקרתי שמחזיר עטרה ליושנה.

 

בתהליך הפוליש נעשה שימוש בחומרים כימיים איכותיים היוצרים קשרים עם האבן. קשרים אלו עוצמתיים מאוד ולכן מהווים פתרון ארוך טווח. יתרה מכך, מעניקה שכבת הפוליש הגנה מפני קרינה אולטרה סגולית ומפני הצטברות חדשה של לכלוכים. כלומר, פוליש לבית ישפר את מראה הרצפה ויחסוך לכם זמן קרצוף מיותר.

 

על אף המחמאות אותן אנו מרעיפים על הפוליש לרצפה, צריך לזכור כי לא לעולם חוסן וכי ככל שתרבו לדרוך על הרצפה, כך תידרש תחזוקה גבוהה יותר ושירותי פוליש תכופים יותר. כלומר, אין דינו של בניין משרדי עמוס לעייפה כדין בית פרטי של זוג ללא ילדים. ככל שתדרכו יותר על הרצפה, כך תזרזו את התדירות בה תצטרכו פוליש לבית וחידוש התהליך.

 

פוליש לבית חדש

פוליש לבית חדש עושים רק אצל מומחים ואצל אנשי מקצוע עליהם סומכים. מרצפות מסוימות זקוקות לחומרים ספציפיים ובקלות ניתן לגרום להן נזק בלתי הפיך.

 

כל כמה זמן צריך לעשות פוליש לרצפה?

על מנת לענות על השאלה הזו יש צורך בהבנת התדירות בה עושים שימוש ברצפה. במשרד עסקי עם תנועת לקוחות רבה יתכן ויהיה צורך בחידוש הפוליש מספר פעמים בשנה (צריך לבדוק את תדירות וכמות המבקרים). בתים פרטיים עתידים ליהנות מהשפעתו לאורך זמן של שנה ואף יותר.

 

כמו כן, איכות החומרים והמכשור בהם משתמשים לטובת הפוליש יכולים גם הם להשפיע על עמידותו. ככל שהחומרים בהם עושים שימוש איכותיים יותר (נושאים תו תקן המתאים לאקלים המקומי וכד'), כך תיהנו מרצפה מבריקה יותר ולאורך זמן ארוך יותר.

 

פוליש לרצפה מחיר החל מ-10 ₪ למ"ר + מע"מ

מהם המשתנים העשויים להשפיע על מחיר של פוליש לרצפה?

 • כמובן שהאלמנט שישפיע יותר מכל הוא גודל השטח. רוב חברות הניקיון נוקבות במחיר של פוליש על פי מטר רבוע. במקרים רבים שטחים גדולים מאוד יכולים להוביל להנחה.
 • משתנה נוסף הוא היקף העבודה הנדרשת: האם השטח הוא סטרילי? האם הוא דורש עבודת פינוי אשפה ורהיטים? כמובן כי שטח מסודר וסטרילי לא יגרור עלויות נוספות.
 • סוג הפוליש – האם מדובר בפוליש רגיל וללא הברקה? האם צריך פוליש ווקס או שאתם מעדיפים פוליש קריסטל? המחירים לשירותי הפוליש לרצפה השונים עתידים להשתנות בהתאם לסוג הפוליש בו תבחרו.
 • מקצועיות וניסיון החברה – ככלל, חברת ניקיון מקצועית ומנוסה תעשה שימוש בחומרי ניקיון טובים יותר ובכוח אדם איכותי יותר. יתכן וזה לא יבטיח את המחירים הזולים ביותר בטווח הזמן המידי, אך כן את התוצאות הטובות ביותר לטווח הארוך, ובתרגום ישיר – חסכון כספי לטווח ארוך, מאחר ולא תצטרכו לחדש את הפוליש חדשות לבקרים.

 

חברת פוליש

 

לאחר שהבנו מהם המשתנים, האם ניתן לקבל טווח מחירים?

חברת 'ניקיון אחר' מעניקה לקהל לקוחותיה שירותי פוליש לרצפה עם דגש על מצוינות ואיכות. בין שירותינו אנו מעניקים סביבת מגורים נקייה, רצפה מבריקה נטולת אבק ולכלוך ומינימום מאמץ מצדכם (שיחת טלפון זה כל הנחוץ מכם).

 

לאחר שהזמנתם אותנו לביתכם, לא תהיינה הפתעות. המחירים להלן:

 • מחיר של פוליש לרצפה רגילה שלא דורש פעולת הברקה – 10 ש"ח למ"ר + מע"מ.
 • מחיר פוליש וקס המצריך פעולה נוספת ועל כן מחירו 13 ש"ח + מע"מ.
 • מחירו של פוליש קריסטל הינו היוקרתי ביותר ומחירו בהתאם – 20 ש"ח + מע"מ.

 

מחפשים חברת ניקיון מקצועית ומומלצת?

חייגו אלינו – 052-2275590

 

אז למה דווקא חברת ניקיון אחר?

השם מרמז במעט על הייחודיות של 'ניקיון אחר'.

חברתנו מתחייבת לסטנדרט הגבוה ביותר של תחום הניקיון בארץ ובעולם. אנו עושים שימוש במכשור המתקדם ביותר, כזה העושה חסד עם המרצפות, מקצר את זמן העבודה ומוביל לתוצאות הטובות ביותר.

 

יתר על כן, מעסיקה חברת "ניקיון אחר" עובדים מנוסים הזוכים לכל התשלומים הדרושים על פי חוק ובעלי ביטוח אחריות מעביד. נשמע טריוויאלי? תתפלאו שלא אלו פני הדברים בענף!

 

חברת 'ניקיון אחר' לא מתפשרת, לא בכוח האדם האיכותי ולא בחומרי הניקיון הטובים ביותר. זכרו כי ניקיון מתחיל באנשים ובעבודת הכפיים שלהם. לכן, אנו מתחייבים לנהוג בהם בכל הכבוד הראוי ובטוחים כי התוצאות תתבטאנה אצלכם בבית, בברק, בניקיון ובחוויה.

לפני ואחרי פוליש לקרמיקה דמוי פרקט

פוליש לקרמיקה דמוי פרקט - לפני פוליש לקרמיקה דמוי פרקט - אחרי

שתפו את הכתבה עם חברים
חיפוש באתר
צרו איתנו קשר  ניקיון אחר בפייסבוק
  דילוג לתוכן