הניקיון שלכם זה העסק שלנו!
למידע וייעוץ מקצועי
>

ניקיון חניונים

ניקיון חניונים
תוכן עניינים

חניונים הם הרבה יותר ממקום חניה. הם חלק חשוב ובלתי נפרד ממכלול השירותים שמציע הקניון או המרכז המסחרי, וכרטיס הביקור של הנהלת המקום.

 

בעולם המודרני שבו לקוחות מעדיפים נוחות על פני מאמץ, שירותים מסוג ONE STOP SHOP הם מצרך חיוני ונחוץ, ומוסדות כמו מרכזים מסחריים או מוסדות ציבוריים שעובדים עם לקוחות פנים מול פנים ונותנים להם שירות אישי, עושים הכול כדי לתת את כל השירותים במקום אחד. מתקני החניה במוסדות הללו הם התחנה הראשונה והאחרונה של הלקוחות, הם המעטפת של חוויית השירות הטובה ושל ההתנסות החיובית שלהם.

 

מרכזים מסחריים המתמחים במתן שירות, מתמקדים בשביעות רצון הלקוחות ובהתנסות הטובה והמועילה שלהם. הם יודעים שחניון נקי, נעים, נוח, ומאוורר משקף את התנאים במתקני המוסד השונים, מעיד על רמת הניקיון הגבוהה ועל איכות השירות, מעודד את הלקוחות להישאר במקום זמן רב ולשוב ולבקר בו בעתיד.

 

כדי לשמור על הסטנדרטים הגבוהים שהלקוחות אוהבים ולעודד אותם להמשיך להגיע למוסד או למרכז הציבורי ולהשתמש בשירותיו צריך לשמור על מתקני החניה נקיים ולהיעזר בשירותי ניקוי מקצועיים לחניונים.

 

 

רוצים להעלות את הסטנדרט ולשפר את מערך השירות במרכז המסחרי? הינה כל מה שאתם לדעת על ניקיון חניונים.

 

 

למה צריך שירותי ניקיון לחניונים?

סקרי שביעות רצון שבוצעו בקרב צרכנים במקומות שונים בעולם, העלו שהצרכנים שופטים את איכותו של המוסד הציבורי או המרכז המסחרי לפי ניקיון המתקנים שלו ולפי האיכות של שירותי החניה המוצעים בו.

 

מרבית מגרשי החניה בארץ – בין שהם ציבוריים ובין שהם פרטיים, בין שהם חיצוניים ובין שהם פנימיים – חשופים ללכלוך רב בכל יום ומדי שעה.

 

פסולת, אבק, בוץ, מים, כתמים של שמן מנועים, דלק וגזים מזהמים – החשיפה ללכלוך ולזיהום בחניון היא תמידית, ולכן ניקיון חניונים צריך להיות פעולה קבועה כאשר החניון מתלכלך.

 

ניקיון חניונים הוא לא עניין של מה בכך. לקוחות יודעים להבדיל בין מתקני חניה נקיים ובין מתקני חניה מוזנחים, ואם הם יאלצו לחנות במתקני חניה מלוכלכים ומוזנחים, הם יסיקו את המסקנות המתבקשות על רמת הניקיון בשאר המתקנים במקום ולרוב יעדיפו למצוא שירותים איכותיים יותר במקום אחר.

 

אם אתם רוצים שהמרכז המסחרי ישגשג והלקוחות ימשיכו להגיע, כדאי להזמין צוות ניקיון מקצועי לניקוי החניון כך שהוא יהיה נקי ומבריק והלקוחות יהיו מרוצים.

 

חברת ניקיון חניונים

 

חברת ניקיון חניונים

ככל שהכבישים צפופים כך הביקוש למקומות חניה גובר, והדרישה לחניונים מסודרים ומרווחים גדלה. כולנו התנסינו במחסור ההולך וגדל במקומות חניה במרכזי הערים. מחסור זה משפיע עלינו וגורם לנו לחפש שירותי חניה איכותיים בחניונים מסודרים ולהעדיף אותם.

 

בעשורים האחרונים הוקמו מאות חניונים ברחבי הארץ, וכל מרכז מסחרי, מוסד ציבורי או תגיד פרטי שמכבדים לקוחותיהם, משקיעים בבניית מתחמי חנייה מרווחים, מתקדמים וחכמים ומשקיעים חלק מהתקציבים שלהם לשירותים של חברת ניקיון חניונים.

 

אף שלכאורה יש הבדל בין מתחמי חניה ציבוריים ובין מתחמים פרטיים, בין מתחמי חניה פתוחים ובין מתחמים סגורים, בין מתחמי חניה של מרכזי קניות ובין מתחמים של מוסדות ממשלתיים וציבוריים, מרכזי הייטק, מתחמי עסקים או מוסדות חינוך והשכלה, בכל הנוגע לניקיון של החניון – העיקרון תמיד זהה.

 

צוות ניקיון מקצועי צריך להגיע ולבצע סריקה ראשונית בחניון על מנת להכין תוכנית ניקיון מוסדרת ומותאמת לחניון, לפנות את הפסולת, לנקות את הרצפה, להסיר כתמי שמן, לייבש רטיבות ולאתר ליקויים, תקלות ובעיות.

 

כיוון שתנועת המכוניות בחניון נמשכת כל שעות היממה, יש לשמור על תקני ניקיון מחמירים בחניון, לפנות פסולת, להסיר מכשולים, לנקות את סימני הצמיגים מהרצפה ובכך להקל על תנועת הלקוחות ולהבטיח את שביעות רצונם.

 

 

מחפשים חברת ניקיון מקצועית ומומלצת?

חייגו אלינו – 052-2275590

 

 

איך מנקים חניונים?

הימים שבהם ניקו חניונים במטאטא, במגב ובסחבה חלפו. הקדמה הטכנולוגית לא פסחה על תחום שירותי הניקיון, ומכונות ניקוי משוכללות משמשות את צוותי הניקיון המקצועיים ועוזרות להם לשמור על רמת הניקיון הנחוצה במתחמי החניה השונים בכל רחבי הארץ.

 

מכונות הניקיון המתקדמות הן ממונעות ומופעלות בידי עובדים מקצועיים ומורשים שנוסעים עליהן ומכוונים אותן לכל המקומות הנדרשים גם בחניונים הפנימיים וגם בחניונים החיצוניים. המכונות העוצמתיות האלה שואבות אבק ולכלוך ולאחר מכן מקרצפות ושוטפות את משטחי החניון הגדולים ביסודיות, ביעילות ובמהירות.

 

הן עוברות בקלות על כל משטחי החניה האופייניים לחניונים בארץ – משטחי גרנוליט, משטחי בטון, ציפוי אפוקסי וכן מרצפות מסוג אקרשטיין – בלי להזיק להם ובלי לפגום בהם.

 

הן מנקות היטב פינות שקשה להגיע אליהן, מעלימות כתמי שמן, שאריות פיח וסימני צמיגים ומשאירות אחריהן רצפות מבריקות, ניחוחות נעימים והרגשה טובה.

 

מכשירי קיטור תעשייתיים משלימים את עבודת המכונות. לחץ המים האדיר והחום הגבוה של הקיטור עוזרים לעובדי הניקיון להסיר כתמים גדולים מהרצפות, מהקירות, מהמדרכות, מהמעקות, מחדרי המעליות, מחדרי השירות ומחדרי המכונות והמשאבות.

 

בזכות הניקיון היסודי הלקוחות יכולים לראות לראות טוב יותר את קווי ההפרדה על רצפת החניון, את סימוני החניות ואת שלטי ההכוונה. ניקיון חניונים הוא לא רק שירות הכרחי, הוא גם נחוץ להתמצאות של הלקוחות בחניון ולבטיחותם.

 

ניקיון חניונים מקצועי של חברת ניקיון אחר

 

מה כולל ניקיון מקצועי בחניון?

אין ספק שכדי לנקות חניונים גדולים, כדי לשמור על רמת הניקיון הנדרשת במוסדות ציבוריים גדולים ובמרכזים מסחריים מובילים, וכדי להבטיח את שביעות הרצון של הלקוחות צריך להיעזר בשירותי ניקיון מקצועיים של חברת ניקיון מובילה.

 

ניקיון איכותי ומקצועי במתחמי חניה גדולים כולל הקפדה על תקנים מחמירים של בטיחות בסביבת העבודה ועל תקני איכות פרטניים שחברת הניקיון מכתיבה לעצמה.

 

חברת "ניקיון אחר" עומדת בחוד החנית של שירותי הניקוי לחניונים בארץ, ותקני העבודה שלה הם תוצר של מסירות לניקיון וללקוחות, של הבנת צורכי הניקיון בכל חניון ושל ניסיון רב-שנים.

 

עבודת ניקוי החניונים של הצוות המיומן והמסור של חברת ניקיון אחר כוללים:

 • ניקוי של אזור שערי הכניסה לחניון ואזור היציאה ממנו.
 • פינוי פסולת ממכלי האשפה הציבוריים והעברתה למכלי האגירה של הרשות המקומית.
 • ניקוי רצפות במכונות שטיפה חדישות ומשוכללות, במכונות קיטור עוצמתיות ובשואבי אבק תעשייתיים.
 • חידוש פוליש.
 • ניקוי חדרי השירות, אזור המעליות וחדרי המכונות והמשאבות.
 • ניגוב שלטי ההכוונה ולוחות המודעות.
 • ניגוב גופי התאורה ולוחות החשמל.
 • ניקוי דלתות וטיפוח אזורי ההמתנה.

 

כדי לשמור על חניון נקי ומסודר וכדי לשמור על רמת השירות הגבוהה שמכתיבה הנהלת החניון, רצוי שצוות הניקיון המקצועי יהיה נוכח בחניון מדי יום ולאורך כל שעות היום.

 

צוות הניקיון של החניון מייצג את הנהלת המוסד, את החזון שלה לשירות איכותי ואת מסירותה ללקוחות. כדאי שהלקוחות יראו את צוות השירות בעבודתו ויתרשמו גם מהמסירות שלו וגם מעבודתו היעילה.

 

 

שומרים על תקני התברואה בחניון

חלק מהותי מעבודות הניקיון המקצועיות בחניון הוא שמירה על תקני התברואה הנדרשים במקומות ציבוריים בכלל ובמתקני חניה בפרט. הקפדה על דרישות התברואה היא תנאי בסיסי להפעלה של החניון ושל המרכז המסחרי כולו.

 

בגלל תנועת המכוניות הערה בחניון והנוכחות הבלתי פוסקת של המבקרים במקום פסולת רבה מצטברת בחניון, והיא עלולה למשוך אליה מזיקים ומכרסמים. אלה בתורם מסכנים את בריאות הציבור, מזיקים לרכוש הלקוחות ואף פוגעים במתקני החניון בכללותם. חניון מוזנח ומלוכלך הוא סכנה תברואתית, ומיותר לומר שכל סכנה תברואתית מבריחה לקוחות ומזיקה לעסקים.

 

רוצים למשוך לקוחות ולשמור על עסקים משגשגים? אל תזניחו את החניון שלכם. אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר ואל תוותרו על הניקיון המקצועי של חברת ניקיון אחר. שמרו על תקני התברואה בחניון, הבטיחו את בריאות הלקוחות ותיהנו מעסקים מצליחים.

 

שירותי ניקיון חניונים בכל רחבי הארץ

 

שירותי ניקוי חניונים של חברת ניקיון אחר

ניקוי חניונים הוא שירות מקצועי המחייב התמחות ייחודית. חברת ניקיון אחר מתמחה בניקיון חניונים ועושה את זה בהצלחה זה שנים רבות. רמה גבוהה של שירותי חניה הם תוצר של העולם המודרני המתפתח וחלק בלתי נפרד משירות לקוחות איכותי ויעיל.

 

כדי להבטיח שירותי ניקיון שמתאימים למתקני החניה המודרניים, לא כדאי להתפשר על עבודה עם עובדי ניקיון כלליים. מומלץ לעבוד עם צוותים מקצועיים ומנוסים שמתמחים בניקוי חניונים ויודעים איך להתאים אותם לדרישות הגבוהות של הלקוחות.

 

חברת ניקיון אחר מציעה ללקוחותיה את כל זה ועוד הרבה יותר:

 • עובדי החברה הם עובדים ותיקים, מסורים ומקצועיים. בזכותם אנחנו יכולים למתוח את הגבולות של תקני הניקיון המחמירים ולשמור על מעמדנו כמובילים בתחום ניקיון החניונים בארץ.
 • דאגנו לכל הביטוחים הדרושים להעסקת עובדים בתנאי בטיחות מאתגרים, ויכולים להסיר מכם דאגה לבריאותו של צוות העובדים שאמון על ניקיון החניון שלכם.
 • הציוד שלנו מתקדם וחדיש – אנחנו מעדיפים להשתמש במיטב הטכנולוגיות שמבטיחות ניקיון מהיר, איכותי ויסודי של כל משטח ומתאימות לכל תנאי השטח המאפיינים את החניונים בארץ.
 • אנחנו משתמשים בחומרי הניקוי הטובים ביותר אך לא לפני שאנחנו בודקים את התאמתם למשטחים הייעודיים.
 • הלקוחות שלנו מקבלים מאתנו ניקיון ללא רבב ועבודה מסורה, מוקפדת ויעילה. הם יודעים שבכל הנוגע לניקיון של החניון, יש להם על מי לסמוך.
 • החניונים שבתחום אחריותנו הם הנקיים והיפים בארץ, והם מליצי היושר הטובים ביותר שלנו. וכיוון שאין כמו מראה עיניים, אנחנו מזמינים אתכם ליהנות מהחניונים הנקיים והיפים האלה בעצמכם.
 • אנחנו מציעים את שירות ניקיון החניונים בכל רחבי הארץ.

 

רוצים לשמוע עוד על שירותי הניקוי המתקדמים ביותר לחניונים בארץ? מחפשים חברה לניקיון תעשייתי? דברו אתנו. בואו נתווה סטנדרטים חדשים של ניקיון בחניון שלכם, נשפר את השירות ללקוחות ונבטיח את הצלחתכם.

שתפו את הכתבה עם חברים
חיפוש באתר
צרו איתנו קשר



  ניקיון אחר בפייסבוק
  דילוג לתוכן