הניקיון שלכם זה העסק שלנו!
למידע וייעוץ מקצועי
>

ניקיון דירה לפני כניסה

 מזל טוב! אתם עומדים להיכנס לדירה חדשה והתחלות חדשות מזמנות הזדמנויות מצוינות ובלתי חוזרות – ניקיון יסודי שיגיע לכל פינה ופינה ויאפשר לכם כניסה שקטה וחלקה לעבר מבצרכם החדש.

ניקיון דירה לפני כניסה

חברת ניקיון לפני מעבר דירה תעניק את רמת הביצוע הגבוהה ביותר, תשבור את הגב במקומכם ותנקה בחללים נסתרים שאתם הייתם מוותרים עליהם מראש. דמיינו אתכם עם המפתחות לבית החדש כשכל שנותר הוא להיכנס, לספוג אוויר מבושם, להניח את הרגליים על מערכת הישיבה וליהנות מכל הטוב שיש לדירה החדשה להציע, מבלי להניד עפעף.

מחפשים חברת ניקיון מקצועית ומומלצת?

חייגו אלינו – 052-2275590

ניקיון לפני מעבר דירה

 

כניסה לבית חדש היא הזדמנות, כזו שמאפשרת להתוות דרך חדשה לעתיד לבוא ולרמת הניקיון שתהיה בבית. זכרו כי 'הפשרות של היום הן הנורמות של המחר' וכל פינה, מרצפת, פאנל, מדף, ארון שלא יהנה מניקוי בטרם נכנסים לדירה החדשה כנראה שלא יזכה לחסד הזה בעתיד. המשמעות היא פשוטה – ניקית היום במקצועיות וזכית למחר בריא יותר ונעים הרבה יותר.

כמובן שניתן לשלב זאת עם הדברת חרקים ומזיקים ולקבל את התמונה המלאה. הדברה באמצעות חומרים איכותיים שיגיעו לכל פינה וחריץ תחסל כל תשתית עתידית  ותבטיח לכם בית נקי ונטול 'אורחים לא רצויים'.

 

מה כולל ניקיון דירה לפני כניסה?

 

כאשר מדובר בדירות שלא אוכלסו עדיין אז ישנה חבילת בסיס אליה ניתן להוסיף כל שירות אשר לא כלול.

 

חבילת הניקיון שלנו כוללת:

 • ניקוי חלונות כולל תריסים ומסילות כמובן, בחומרי ניקיון המותאמים למשטחים.  
 • ניקיון חדרי נוחיות ומקלחות באופן יסודי הכולל חיטוי והסרת רובה, צבע וכיוצ"ב.
 • ניקיון שיש ואריחים.
 • ניקוי פנלים, וניקיון רצפות בליווי מכונת פוליש והסרת צבע ואבק.
 • ניקוי, הסרת לכלוך וכתמי צבע משקעים, מתגים, דלתות הבית (כולל ממד ודלת כניסה), משקופים וקורות.
 • ניקיון המרפסת – ניקיון זכוכיות ורצפות בליווי מכונת פוליש.
 • ניקיון מרפסת שירות.
 • ניקיון ארונות מטבח וארונות שירות בכל הבית.
 • ניקיון מדרגות עץ.
 • ניקיון רחבות חיצוניות.

 

ניקיון לפני מעבר דירה

 

פוליש וניקיון לפני מעבר דירה

זו ההזדמנות לחלום בגדול, להתפנק, להשתדרג ולהאדיר את הקיים. במסגרת הניקיון ניתן להזמין גם שירותי פולש לרצפה שיחזיר עטרה ליושנה ויעניק ברק טבעי למרצפות. כמו כן, מאפשר הפוליש להעלים שריטות וכתמים, גם את אלה שחשבתם שיישארו אתכם לנצח. בנוסף, מעניק הפוליש הגנה כנגד קרינה אולטרה סגולית ומפני הצטברותם של לכלוכים וכתמים חדשים, כך שבפועל זוהי השקעה לטווח ארוך ולחסכון של ניקיונות עתידיים.

 

ללכת על בטוח

דגשים לבחירת חברת ניקיון לפני אכלוס דירה יכולים לסייע בקבלת ההחלטה הנכונה, ננסה לסייע בעזרת מספר סודות בתחום.

1. המחיר – תמרור האזהרה הראשון הוא מחיר נמוך מדי. זכרו כי לחברת הניקיון הוצאות בגין אנשי הצוות, חומרי הניקיון (בעיקר אם עושים עבודתם כמצופה ומשתמשים בחומרים איכותיים), ציוד מתקדם וכד' לפיכך, אל תתפתו לקחת את ההצעה הנמוכה ביותר שתקבלו ותקראו את השורות הקטנות.

2. ושוב מחיר – אין ספק כי נושא זה מעניין אתכם יותר משאר הנושאים ורצונכם לקבל מחיר אטרקטיבי בוער בעצמותיכם. אז רגע לפני שסוגרים כדאי לקבל הצעת מחיר כתובה ומפורטת (אל תסתמכו על הצעת מחיר טלפונית כי היא עתידה להתגלות כקליפת השום ברגע האמת – "את זה לא אמרנו בשיחה" וכו').

אנו מספקים הצעת מחיר כתובה, באותיות קידוש לבנה, בה אנו מתחייבים לעשות כל שביכולתנו לנקות בסטנדרטים הגבוהים ביותר ולעמוד בציפיות הנדרשות.

3.עמידה בזמנים שנקבעו – כאשר מדובר בשירותי ניקיון לפני מעבר דירה אז זמן הוא ערך עליון וחריגה מזמנים יכולה להפוך את כל עניין הניקיון ללא רלוונטי או ללא יעיל. המלצות על חברות ניקיון ניתן למצוא בשפע ולקרוא בין השורות על אופן התנהלותם, עמידתם בזמנים ועוד.

בהצעת המחיר שלנו אנו מציינים את זמן העבודה הצפוי, את מספר אנשי הצוות שיגיעו, את זמן תחילת העבודה ואף זמן סיום משוער.

4. ציוד חדשני ומתקדם – כלי עבודתם של חברות ניקיון הוא בהחלט פרמטר חשוב בבחינת מקצועיותם. זכרו כי אין תו תקן לחברות וכל נושא דלי יכול לקרוא לעצמו חברה! ודאו כי לחברת הניקיון ששכרתם את שירותיה יש מכונת פוליש איכותית, שואב אבק עוצמתי, מכונת קיטור ועוד.

אנו בניקיון אחר מבטיחים להשתמש בחומרי ניקיון ממיטב היצרנים בשוק, ללא פשרות וללא שימוש בחומצות. צוות ניקיון אחר יגיע עם מיטב הציוד והמיכון החדשני כגון: שואב מים, אבק ופסולת 3 מנועים, מכונת שטיפה בלחץ ומכונת פוליש מקצועית.

5. תבחרו בחברת ניקיון עם ביטוח צד ג' (תבקשו לראות את הפוליסה) – הכוונה היא לביטוח מקיף וחובות מעבידים. למה זה חשוב? מאחר ופציעות, נזקים לרכוש ועוד מרעין בישין הם מציאותיים ויכולים לקרות בכל בית ולכן חשוב להיערך בהתאם.

צוות ניקיון אחר עובד על פי חוק כולל ביטוחים מורחבים צד ג' וחובות מעבידים ואף מספקים מסמך מפורט לצד הצעת המחיר 

מחפשים חברת ניקיון מומלצת? השאירו פרטים!  דילוג לתוכן