הניקיון שלכם זה העסק שלנו!
למידע וייעוץ מקצועי
>

ניקיון מפעלים

ניקיון מפעלים דורש חברת ניקיון מקצועית מאוד, החמושה בציוד איכותי, עוצמתי וחדשני. לא כל חברות הניקיון מסוגלות לתת מענה הולם לסוג כזה של ניקיון.

 

ניקיון במפעלים מעלה אתגרים חדשים בפני חברות הניקיון, שלא תמיד התמודדו איתו בעבר, אך אם הן מחזיקות בכוח אדם איכותי ומיומן, מכשור מקצועי ומשתלמות בתחום הניקיון אז צפוים לראות את זה בא לידי ביטוי בתוצאות הניקיון.

 

כאשר סביבת העבודה נקייה וסטרילית היא גם נעימה הרבה יותר לעובדים. כאשר המקום בו אתה נמצא מבריק ומצוחצח אז אתה נוטה לכבד אותו ולשמור עליו בעצמך ומרגיש נוח הרבה יותר לבלות בו את זמנך.

תוכן עניינים

מה דרוש בניקיון מפעלים?

 

השורות הבאות יסייעו לכם לראות את התמונה המלאה ולוודא כי אתם בוחרים את חברת הניקיון האידיאלית עבור ניקיון המפעל, קראו בקפידה.

 

ציוד ניקיון מקצועי – כאשר מדובר על ניקיון מפעל תעשייתי אז כמובן שיש צורך בציוד יוצא מקצועי. ניקיון תעשייתי דורש ציוד כבד כגון: קיטור עוצמתי. ניקיון בקיטור מאפשר להגיע למקומות אליהם לא ניתן לחדור בדרך אחרת. כמו כן, מאפשר הקיטור לעבוד באזורים בהם לא ניתן לעבוד עם מים ובהם יש תנאים קשים ומורכבים לניקיון.

 

פוליש איכותי – במפעלים, שלא כמו בבתים, מצטבר לכלוך תעשייתי, והמשמעות של כך היא שצריך לנקות את הרצפה באמצעים אחרים ולא קונבציונליים. לעיתים נדרש פוליש לרצפה עם חומרי הגנה מיוחדים שיסייעו לשמור על המרצפות לאורך זמן.

 

ניקיון באמצעות קיטור וללא שימוש במים – מפעלים רבים דורשים ניקיון שלא באמצעות מים ויש להשתמש בציוד מקצועי ואיכותי שייתן מענה הולם למצב זה. ניקיון בקיטור הוא אחד האמצעים היעילים והטובים ביותר ויש לוודא כי חברת הניקיון מחזיקה במכונת קיטור עוצמתית.

 

ניקיון מפעלים דורש סטנדרטים גבוהים – ביצועים מצוינים במפעלים הם לא בגדר מותרות אלא הכרח. אין מנוס מבחירת חברת ניקיון מצוינת עם סטנדרטים גבוהים בענף. כאשר מדובר על ניקיון המפעל שלכם אל תתפשרו על פחות ממצוין, מאחר והתוצאות צפויות להישאר לאורך זמן (לפחות כאשר עושים זאת מצוין).

 

זמני תגובה מהירים – זמן תגובה מהיר לניקיון הוא בונוס אדיר למפעל. לכן, רצוי לבחור בחברת ניקיון עם תודעת שירות מצוינת ועם יכולת למתן של מענה מהיר. מפעלים מתמודדים עם אתגרים שונים, ומשכך לפעמים מצריכים תגובת אינסטנט למפגע כזה או אחר הדורש ניקיון יסודי.

 

עבודה קפדנית בהתאם לנהלי המפעל – מפעלים דורשים קוד התנהגות, זהירות ובטיחות מחמירים. לפיכך, חברת ניקיון עם מצבה של כוח אדם מיומן, מנוסה ומתורגל הם בהכרח של חובה. למפעל אין זמן להתעסק עם הכשרה של כל עובד ועובד ודרוש לו צוות קבוע לניקיון, אשר מתורגל ומכיר את כל הנהלים במפעל.

 

ניקיון זהיר ומקצועי – האם לחברת הניקיון יש אבא ואמא? האם זוהי חברה מוכרת שמכבדת את עצמה ומבטחת את עצמה בכל הביטוחים האפשריים? כאשר חברת הניקיון ערבה לתוצאות שלה ולוקחת אחריות על בטיחות העובדים שלה אז אפשר לדעת שבחרתם טוב. מכונות שעלולות להיהרס עקב עבודה לא זהירה, חומרים מסוכנים והפרעה לפעילות הסדירה של המפעל הם רק חלק קטן מהסיכונים הטמונים בניקיון של מפעלים, ובדיוק בשל כך יש צורך לבחור חברת ניקיון מומלצת לכך.

 

חומרי ניקיון איכותיים – תוצאות מצוינות נמדדות בפרטים הקטנים וכפועל יוצא בחומרי הניקוי. חשוב מאוד לבחור חברת ניקיון עם ידע מקצועי והיכרות עם סוגים שונים של חומרי ניקיון. לא כל חומר יתאים לניקיון מפעלים, ולכן היכרות רבה עם התחום עתידים לסייע רבות בקבלת תוצאות מרהיבות. התאמת חומרי הניקיון לאזורים ולאתגרים שונים במפעל הם מלאכת מחשבת ודורשים אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, וגם בענף הניקיון ישנם כאלה, רק צריך לבחור בקפידה את החברה המתאימה.

 

ירידה לפרטים הקטנים וכניסה לחללים המשמעותיים – ישנם אזורים רבים במפעל אשר אינם זוכים לתשומת לב מספקת והינם בעלי משמעות רבה לרווחת העובדים. ניקיון יסודי של המטבחים הקיימים במפעל, של המלתחות ואזורי הנוחיות הם הכרחיים וחשובים מאין כמותם.

כאשר אתם שוכרים חברת ניקיון אז תוודאו כי ניקיון החללים הללו מופיע בהצעת המחיר ויתרה מכך נעשה על הצד הטוב והיסודי ביותר.

 

מחפשים חברת ניקיון מקצועית ומומלצת?

חייגו אלינו – 052-2275590

 

ניקיון מפעלים איכותי

שירותי ניקיון תעשייתיים

 

לפניכם חלק משירותי הניקיון התעשייתיים אותם ניתן לקבל:

 

 • ניקוי רצפות, ליטוש ואיטום
 • ניקוי ציוד כבד
 • ניקוי שטיחים וריפודים תעשייתיים
 • ניקוי חלונות וזכוכיות
 • ניקוי מערכות פליטה
 • פינוי אשפה ומיחזור פלסטיק וקרטון
 • ניקיון שירותים, חדר אוכל וחדרי הלבשה
 • פינוי פסולת בניין

 

אילו חברות יכולות להיעזר בשירותי ניקיון מפעלים?

 

 • בתי חרושת
 • מפעלים
 • מחסנים תעשייתיים
 • יצרני תרופות
 • מרכזי הפצה
 • מתקני אחסון עצמי

חברת ניקיון מפעלים מומלצת

 

אז על מנת להפוך לכם את החיים לקלים יותר עשינו לכם סיכום מהיר של הדברים:

 

 • חברת ניקיון מומלצת למפעלים צריכה להעסיק כוח אדם מיומן ומקצועי ולהשקיע בו בעזרת השתלמויות וכד'.
 • חברת ניקיון למפעלים חייבת להיות מצוידת במכונת שטיפה עוצמתית, קיטור, מכונת פוליש ועוד.
 • חברת ניקיון מומלצת תבטח עצמה בכל הערבויות והביטוחים הקיימים: חבות מעסיקים, צד ג' וכל דרישה חוקית אחרת למען ביטחון העובדים והבטחת התוצאות.

   

 • נקודות נוספות עליהן אסור להתפשר הן: זמני עבודה קפדניים, חומרי ניקיון איכותיים ועבודה ממושמעת ובהתאם לנהלים.

הצעת המחיר תוגש בכתב ותפרט את כל האזורים, המכונות והחללים הכלולים בניקיון ואף תבקשו הבהרה לגבי זמני התגובה וכמות העובדים הצפוים לקחת חלק בניקיון.

למה מומלץ לשים לב כאשר מקבלים הצעת מחיר לניקיון מפעל?

 

המלצה נוספת הינה ביקור במפעל בטרם מקבלים הצעת מחיר סופית. הצעות מחיר הן עקב אכילס של ענף הניקיון מאחר ולרוב רב הנסתר בהן על הגלוי. לפיכך, וודאו כי נציג מטעם חברת הניקיון מגיע להתרשמות במפעל בטרם נותן הצעת מחיר, בקשו כי הצעת המחיר תוגש בכתב ותפרט את כל האזורים, המכונות והחללים הכלולים בניקיון ואף תבקשו הבהרה לגבי זמני התגובה וכמות העובדים הצפוים לקחת חלק בניקיון.

 

למה לבחור בחברת ניקיון אחר?

 • אנו מעסיקים רק את העובדים המצוינים ביותר!

 • אנו משתמשים בחומרי ניקיון איכותיים בלבד

 • המחירים שלנו אטרקטיביים והוגנים

 • חברת הניקיון שלנו מחזיקה בכל הביטוחים הנדרשים

 • אין אצלנו עיגולי פינות – אנחנו יורדים לפרטים הקטנים ביותר


נשמח אם תפנו אלינו – כך תוכלו להיווכח במו עיניכם שניתן להנהיג סטנדרטים בענף הניקיון ולמצוא חברת ניקיון ששואפת למצוינות, צרו קשר!

חברת ניקיון למפעלים
ניקיון מפעלים והציוד הדרוש
ניקיון של מפעל עם חומרים איכותיים בלבד
מה אומרים עלינו
דילוג לתוכן