הניקיון שלכם זה העסק שלנו!
למידע וייעוץ מקצועי
>

ניקוי חלונות

ניקוי חלונות
תוכן עניינים

ניקוי חלונות ותריסים לבתים פרטיים, דירות מגורים ומשרדים הוא אחד השירותים שמבצעת חברת 'ניקיון אחר'.

ניקוי חלונות מתבצע באמצעות חומרים איכותיים וידידותיים וכולל את כלל אזורי החלון.

שימו לב כי סוג וגודל החלון הם פרמטרים חשובים בבואכם לשכור שירותי חברת ניקיון.

אל תפספסו בהצעת המחיר גם את הברקתם של התריסים וניקוי יסודי של המסילות והרפרפות (תוודאו שזה מופיע בהצעת המחיר של חברת הניקיון).

שירותי ניקיון באמצעות חברה המתמחה בכך ובעלת ניסיון עשיר וידע מקצועי רב יתאימו את השירות באופן פרטני ויעשו את ההבדל בתוצאות.

 

חשוב לשכור את שירותיה של חברת ניקיון בעלת אמצעים מתקדמים וכל הציוד הנדרש על מנת בבואתכם תהיינה הדבר היחיד שמשתקף בחלון.

אל תתפתו לכל אדם המציג עצמו כאיש מקצוע ומגיע עם עיתון לנקות את החלון!

חברתנו מנקה את כל סוגי החלונות, לרבות: חלונות בלגיים, ויטרינה, חלון מעקה וכאלה בעלי תריסים חשמליים ועוד.

 

ניקוי חלונות מקצועי

ניקיון חלונות מיועד לכל מי שחפץ בתוצאות שאינו ראה בעבר ובשירות העולה על כל דמיון. חלונות מבריקים הם לא חלום ולא שמורים למוזיאונים בלבד.

 

גם בסקטור העסקי וגם בסקטור הפרטי נהנים משירותיהם של חברות ניקיון לחלונות מכיוון שאלה דורשים רמת ניקיון מקצועית ועבודה יסודית שדורשת מכשור מתקדם ועבודה פיזית איתנה.

כמו כן, ישנם ניואנסים בין חלונות שונים שדורשים מענה הולם וחוות דעת מקצועית.

 

ישנם סוגי חלונות שונים כגון חלונות כיס, מסך, תקרה ומעקה המוצבים באזורים מאתגרים ואינם מאפשרים גישה נוחה, כך שנוטים להתעלם מניקיונם פעם אחר פעם, והתוצאות משתקפות בהתאם.

אז אם גם אצלכם החלונות לא מטיבים לתאר את מה שקורה בחוץ אז כדאי ליצור אתנו קשר בהקדם.

 

איך מנקים חלונות?

ניקוי חלונות חייב להיעשות בצורה מקצועית ועל ידי אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים שמכירים את כל האתגרים הטמונים בניקוי חלונות, וכאלה לא חסר.

 

פעולת הניקוי תבוצע באמצעות חומרי ניקוי איכותיים, המיועדים לסוג החלון ולהסרת שכבות הלכלוך, האבק והאבנית שהצטברו במשך הזמן. יתרה מכך, על חומרי הניקוי להבטיח הגנה מפני סימני שחיקה, שריטות והצטברות לכלוך, שכן זוהי הסיבה האמתית לשמה הזמנתם חברת ניקיון מקצועית – שקט נפשי לאורך זמן.


חשוב מאוד להקפיד כי חומרי הניקוי בהם עושים שימוש לחלון ולמסגרת הם שונים. חומר המותאם לזכוכית אינו עושה חסד עם אלומיניום ולהפך!
מסגרות עץ, פלסטיק ואפילו אלומיניום דורשות חומרי ניקוי ייעודיים שימנעו קורוזיה, שריטות וסימנים המעידים על עייפות החומר.

 

ניקיון החלונות יעשה בו זמנית, משני צידי החלון מבחוץ ומבפנים. בשימוש עם חומרים מבוססי סיליקון מתקבלות תוצאות מדהימות ושמירה על אורך חיי הזכוכית.


כאשר מבצעים ניקיון חלונות יש להשתמש בסכין מקצועית לחלונות ולא בחלופות שיכולות לגרום לנזק בלתי הפיך לחלון. הסכין תסיר לשלשת, סימני בטון ועוד כתמים שלא חשבתם שניתן להסיר.

 

בבקשה אל תשתמשו בעיתון לייבוש החלון. מלבד שריטות וכתבות שלא מחדשות דבר לא תמצאו דבר (אולי תשחץ מעניין). את מלאכת הייבוש תבצעו במנגב חלונות מקצועי שניתן לרכוש בחנויות לבית. כדאי לרכוש מנגב בעל ידית ארוכה וגומי בעל גמישות רבה.

 

לאחר שסיימנו עם החלון נעבור למסגרת, אשר חשובה לא פחות מהחלון עצמו. מסגרת מלוכלכת עלולה למנוע את סגירת ופתיחת החלון, יפה ומבריק ככל שיהיה. את המסגרת ניתן לנקות באמצעות צמרון אוזניים טבול בחומץ, שואב אבק והשלמת המלאכה באמצעות מטלית לבנה (שלא משאירה סימנים).

 

ומה עם התריסים אתם שואלים? להם ניתן תשומת לב מיוחדת, עם התאמת חומרי הניקוי לסוג התריס, ניקוי החריצים בין התריסים והשארת ניחוח רענן לעת סיום.

 

איך מנקים חלונות

 

ניקוי חלונות לבתים פרטיים

שירותי ניקיון חלונות בבתים פרטיים מותאם לכל סוגי החלונות המוצבים בבתים, בחללי המדרגות וכד'.

ניקוי חלונות בבתים יכול להיות כחלק משירותי ניקיון בתים או לחלופין כשירות ייחודי הכולל את ניקיון החלונות, התריסים, המסילות והרשתות. יתרה מכך, כאשר שוכרים חברת ניקיון לחלונות מקבלים שקט נפשי והגנה על החלונות בדמות חומרים איכותיים דוחי לכלוך וסימני שריטות. אלה יבטיחו חלונות נקיים לאורך זמן.

 

ניקוי חלונות לעסקים

כאשר מדובר בסקטור העסקי לרוב מדובר בנפחי עבודה גדולים יותר שכוללים חללי עבודה רחבי היקף עם חלונות ראווה ותנועת אנשים ערה.
שירות ניקוי חלונות לעסקים לוקח בחשבון את כל המשתנים והאתגרים שהעסק מציג ומבטיח רמת שירות גבוהה ותוצאות לא מתפשרות.

ניקוי חלונות ניתן לכל סוגי העסקים, בין אם מדובר בחנות יוקרה ובין אם מדובר במשרד עסקי.

חשוב לציין כי אנו מציעים שירותים נוספים לעסקים: ניקיון חניונים, ניקיון מפעלים, ניקיון מסעדות, ניקיון משרדים לאחר שיפוץ ועוד.

 

ניקוי חלונות 'אחר'

'חברת ניקיון אחר' הוקמה עם אג'נדה ברורה והיא רמת שירות גבוהה מהמצופה וירידה לפרטים הקטנים, גם כאשר מדובר בחלונות ענקיים!
אנחנו מתחייבים לניקיון מקצועי, חסר פשרות, עם חיוך ועובדים מקצועיים ומנוסים.

הברק של החלון משתקף לכם בעיניים ולנו נותן כוח בדרך לעוד לקוח מרוצה!

שתפו את הכתבה עם חברים
חיפוש באתר
צרו איתנו קשר    ניקיון אחר בפייסבוק
    דילוג לתוכן