הניקיון שלכם זה העסק שלנו!
למידע וייעוץ מקצועי
>

ניקיון מסעדות בסטנדרט אחר

 

ניקיון מסעדות אינו דומה לניקיון של בית פרטי ולא לניקיון משרדים.

ניקיון מסעדות דורש סוג אחר של ציוד, רמת מיומנות שונה והיכרות עם האלמנטים השונים הדורשים טיפול ותחזוקה.
בשורות הבאות תקבלו מספר טיפים לבחירת חברת ניקיון למסעדות, תלמדו על הציוד הדרוש בסוג כזה של פרויקטים ועל האותיות הקטנות בהצעות המחיר.

 

מסעדה זקוקה לרמת ניקיון מצוינת

 

ישנן מקומות שיכולים להתפשר על רמת הניקיון בהם, מאחר ואין זאת דרישה מקצועית. כאשר מדובר במסעדות אז המציאות היא שונה.

מסעדה חייבת לשמור על סביבת עבודה נקייה למשעי, מטבח סטרילי וחף ממפגעים וכמובן חלל האורחים שצריך להיות מזמין ונעים.

ניקיון נדרש הן ברמת הציפיות של הלקוחות והן ברמת החובה החוקית והמקצועית ודרישות משרד הבריאות.

 

מה דרוש בניקיון מסעדות?

 

ניקיון שומן עיקש בקיטור – ישנם מפגעים כגון שומן עיקש שהצטבר במשך שבועות, חודשים או שנים שלא ניתן להסרה באמצעים אחרים. הסרת שומן בקיטור היא הדרך היעילה והטובה ביותר והיא נדרשת כאשר מדובר במטבחים תעשייתיים ומסעדות.

חשוב לוודא כי חברת הניקיון מחזיקה באמתחתה מכונת קיטור עוצמתית שתוביל להסרה מוחלטת של כתמי השומן. אל תסתפקו בתירוצים או המלצות אחרות, שכן, זה יתבטא בתוצאות פחות טובות.

 

ניקיון הרצפה בפוליש איכותי – האם עשיתם פעולות פוליש קודמות? מה התדירות של הפוליש? כדאי מאוד לבצע שיטות מסוימות של פוליש בתדירות של אחת לחצי שנה. ישנם סוגי פוליש החודרים לעומק המרצפת ומאפשרים לחדש את המרצפות ולספק להם שכבת הגנה.

פוליש לרצפה יכול להועיל למטבח המסעדה ולספק הגנה כנגד הצטברות של שומן וחומרים מזיקים וכמובן לחלל המסעדה הגלוי לעיני הלקוח עם מראה מבריק, נוצץ וחדשני.

 

חיטוי כל חללי המסעדה – כאמור, מסעדה צריכה להיות סטרילית ונקייה ככל הניתן. פעולות חיטוי נרחבות הנערכות אחת למספר חודשים הן בגדר חובה. חיידקים המשגשגים אצלכם בתנור או בכיריים אינם בשורה טובה לצרכנים ולא לרשויות החוק.

 

ניקוי יסודי של חלונות – את מה שרואים מבפנים צריך גם לראות מבחוץ, ועדיף שזה יהיה דרך חלונות ראווה מבריקים. ניקיון יסודי של חלונות חשוב לתחושת הנוכחים במקום וגם למבקרים המציצים על המתרחש. רצוי לבצע ניקיון יסודי של החלונות, הרשתות (אם קיימות), הזגוגיות, המסילות ושאר האלמנטים אחת לחודש ימים יחד עם תחזוקה שוטפת.

 

שימוש בחומרי ניקיון ייעודיים אם בכלל – לא תמיד ניתן להשתמש בחומרי ניקיון בקרבת מטבחים ויש לדעת להתאים את הפתרונות האיכותיים ביותר למצב. שימו לב כי חברת הניקיון הנכנסת אליכם למטבח מצוידת בכל הדרוש על מנת לבצע ניקיון יסודי גם כאשר ישנם אתגרים ומקומות בהם לא ניתן להשתמש בחומרי ניקוי (כגון תנור שצריך לפעול עוד באותו היום).

 

"ניקיון של פסח" מעת לעת – מסעדה, בניגוד לבית פרטי, דורשת ניקיון יסודי שלא פוסח על אף פרט בתדירות גבוהה. הוצאתם של כל השולחנות החוצה, ניקוי יסודי של ריפודים, הברקה של המקרר, טיפול בכיריים ובתנור, הסרת אבק נרחבת, ליטוש המרצפות ועד קרצוף המלחיות. רצוי לבצע "ניקיון של פסח" למסעדה אחת למספר שבועות ולתחזק את התוצאות הנהדרות בעזרת עבודה יומיומית.

 

מחפשים חברת ניקיון מקצועית ומומלצת?

חייגו אלינו – 052-2275590

 

חברה מומלצת לניקוי יסודי של מסעדה

 

חברת ניקיון למסעדות

 

כפי שבוודאי הבנתם אין תחליף לעבודתם של מומחים והדבר נכון גם כאשר מדובר בניקיון. אם אתם בעלים של מסעדה אשר מעוניינים להמשיך ולתת שירות מצוין לקהל הלקוחות שלכם אז רצוי שתמצאו בפרטים הקטנים ותקפידו להשאיר את המלאכה בידי מומחים. בדקו חברות ניקיון מנוסות בעולם המסעדות, תבקשו המלצות, תבררו עם אילו אתגרים הם התמודדו בעבר ומהו הערך המוסף שהם מביאים אליכם לבית העסק.

 

מחיר של ניקיון למסעדה

 

אל תהיו עשירים מדי בכדי לשלם בזול. שירות איכותי עולה כסף (אתם בטח יודעים את זה מעולם התוכן שלכם) ואם אתם מעוניינים בתוצאות יוצאות מן הכלל אז שווה להשקיע עבורן. נכון שניקיון יסודי נדרש אחת לתקופה אז גם זו יכולה להשתנות בין חברה לחברה (עבודה מקצועית יותר תתבטא ביותר חודשי שקט). יתרה מכך, זכרו שלניקיון המסעדה שלכם ישנה השפעה ישירה על שביעות רצון הלקוחות ולכן מדובר על השקעה בעסק ולא בזבוז בשירות שהוא בגדר מותרות.

 

כמו כן, אל תצפו שניקיון המסעדה יעלה כמו ניקיון בית פרטי, מדובר על סוג אחר של שירות, עם סוג אחר של מכשור וציוד וכמובן זמן עבודה.

 

רצוי לבקש הצעת מחיר מחברת הניקיון ולדרוש שזו תהיה שקופה ככל הניתן ותפרט את כמות העובדים שיכנסו אליכם לבית העסק, המכשור איתו תגיע חברת הניקיון, זמן העבודה הצפוי, מה כלול בשירות ומה לא וכמובן המחיר באותיות ברורות. אל תסמכו על הבטחות שבעל פה ואל תתפתו לקפוץ על כל הצעה זולה שתקבלו בדרך (הן עלולות לעלות ביוקר כגון הרס של תנור יקר, שימוש בחומרים שלא מתאימים לחלל ועוד נזקים רבים בהם נתקלנו לא מעט).

בחרו ב"ניקיון אחר" למסעדה שלכם

אנחנו בחברת ניקיון אחר מבטיחים 100% שביעות רצון. המכשור המתקדם, החומרים האיכותיים ביותר וצוות עובדים המנוסה שניקה מסעדות רבות ברחבי הארץ. אנחנו מספקים שירותי ניקיון למסעדות קטנות כגדולות הכוללים חיטוי המסעדה, פוליש וחידוש רצפות, ניקוי יסודי לחלונות והסרת לכלוכים וכתמי שומן באמצעות מכונת קיטור מיוחדת.

 

אם גם אתם רוצים מסעדה מבריקה שהלקוחות מבחינים בתוצאות – פנו אלינו ונשמח להעניק לכם שירות מקצועי, אמין ואדיב.

ניקיון של מסעדות
ניקיון למסעדות בפרטים הקטנים
ניקוי מסעדה עם חומרים איכותיים

איך נראה ניקיון מסעדות?

דילוג לתוכן