למידע וייעוץ מקצועי
>

ניקיון בית חדש

טיפים לניקיון דירה לפני מעבר

ההתרגשות כבר בשיאה, אתם עם רגל וחצי בבית החדש אך עדיין נותר לכם פיל גדול שלא מאפשר שקט והוא ניקיון הבית.

 

ניקיון בית חדש יכול להיעשות לבד או על ידי חברת ניקיון. בשורות הבאות נסייע לכם להבין כיצד ניתן לנקות בית חדש (כולל טיפים מעולים), כמה יעלה לכם לשכור חברת ניקיון לבית חדש? ממה צריך להיזהר ואילו המלצות יכולות להקל על המלאכה?

 

צריך להבין כי ניקיון של בית חדש הוא בהחלט לא עניין של מה בכך מכיוון שהוא ישפיע רבות על עתידו ועל רמת הניקיון הכללית בעתיד. המקומות בהם תחפפו היום, הם אלה שבעתיד יישארו בדיוק באותו מצב. ולנו נותר לצייד אתכם במספר טיפים לניקיון הבית החדש שיסייעו ליצור התחלה חדשה ברגל ימין, עם ריח של חדש, תחושת ניקיון של מבריק וראש שקט!

 

שנייה אחת לפני…

ממש לפני שהמובילים פורקים את הציוד בבית החדש זהו הזמן האידיאלי לניקיון יסודי של הבית. כאשר הבית החדש ריק מציוד ניתן להגיע בקלות וביעילות לכל הפינות שלעולם לא תוכלו להגיע אליהן, לכן חשוב לנקותן כאשר הבית ריק מחפצים.

 

גלו את ביתכם

לפני שאתם פונים לחברת ניקיון לקבלת הצעת מחיר, עליכם לדעת:

כמה מ"ר הבית הבנוי מכיל?

כמה קומות?

מהו סוג המשטח המרוצף בבית- גרניט פורצלן, שיש, קרמיקה, פרקט?

סוגים שונים של מרצפות יכולים לסייע במתן הצעה מדוייקת האם זקוק לפוליש או שמא שטיפה קלה תספיק.

וודאו כי הנכם מודעים למשטחים השונים ולחומרי הניקוי המיועדים להם.

 

טבעי זה הכי הכי

רצפות העשויות חומרים טבעיים כגון טרסות, אבנים ושיש יעדיפו חומרי ניקוי טבעיים ללא חומצות. חומרי ניקוי חזקים במיוחד עלולים לפגוע במראה הטבעי של המרצפת הטבעית.

 

חומצות מלח- רבים נוהגים לחשוב שחומצת מלח מסירה לכלוך. זוהי טעות! חומצת המלח מזיקה לנשימה, לרובה, למרצפות ועלולה לגרום לנזק בלתי הפיך.

חברת הניקיון שלנו אינה משתמשת בחומרים המכילים חומצה ומתחייבת להתאים כל חומר למשטח המיועד לו, החל משיש, אריחים, פרט או עץ.

 

פוליש לבית חדש

פוליש לבית חדש עושים רק אצל מומחים ואצל אנשי מקצוע עליהם סומכים. מרצפות מסוימות זקוקות לחומרים ספציפיים ובקלות ניתן לגרום להן נזק בלתי הפיך. 

 

פרקט לא חובב נוזלים

אלה עתידים להזיק לו ולגרום לו פגיעה חמורה – נפיחות ועד הרס מוחלט. פרקטים יש לנקות בעזרת שואב אבק עדין, מטאטא, סמרטוט לח וזה הכל.

 

ארונות שונים  – חומרים שונים 

ארונות הבנויים מסוגי עץ שונים רגישים למים. הניקיון שלהם יכלול שאיבה טובה וניגוב בליווי מטלית מיקרופייבר לחה ונקיה.
חשוב לשמור על הארונות משימוש בחומרים ומים.

 

החלטתם שהגב שלכם לא מספיק חשוב ואתם מעדיפים לעשות זאת בעצמכם

ניקיון בית לפני מעבר – עשה זאת בעצמך

החלטתם לנקות את הבית בגפכם, ללא עזרת חברת ניקיון, מה עכשיו?

שלבי העבודה:

אם אתם עושים זאת לבד אז כדאי להתחיל מלמטה ואט אט לעלות. כלומר, הסרת כתמי צבע שנותרו על המרצפות, ניתן לשכור מכונת פוליש על בסיס יומי שתסייע בעבודה. ניתן להסיר שאריות רובה לאחר השיפוץ והבניה באמצעות חומרים מותאמים שניתן לרכוש בטמבוריות הקרובות לביתכם, לשפשף את הרצפה עם סקוץ ולשטוף במים.

 

את החלונות ניתן להתחיל בשאיבה של כל המסילות מאבק. את התריס והאלומיניום עצמו לנקות בסבון ומים בחלל הרטוב של הבית. ולהחזיר יבש למקום.

 

משם שימו פעמיכם להסרת האבק מהארונות ומעליהם, תשאבו את האבק והסירו כתמים בעזרת חומרים ייעודיים.

 

השלב הבא הוא מלחמה כנגד העובש. הוא לא בריא לכם וכדאי להסיר אותו בכל הכוח. חדר האמבטיה (או המקלחת) הוא אזור המועד להיצטברות של עובש ומשכך יש לנקות שם בכל הכוח ובאמצעות אקונומיקה. טיפ נוסף הוא להשאיר חלון פתוח בעת כל רחצה ולאחריה וכך למנוע הצטברות עתידית של עובש.

 

יתרה מכך, יש לבצע חיטוי לחלל זה ולחדר השירותים. כדאי להצטייד בחומרי ניקוי עוצמתיים ואיכותיים המותאמים לכלים הסניטריים המצוים שם.

 

אל תשכחו את המזגן וניקוי הפילטרים על מנת לחסוך אנרגיה ולנשום אוויר נקי יותר.

 

ממה להיזהר?

ניקוי חלונות יש לבצע בעדינות, ללא עיתונים מאחר והחלונות אינם קהל היעד של עיתון הארץ או ישראל היום. ובנימה יותר רצינית – יש ציוד יעודי לניקיון יסודי של חלונות שלא ישרוט אותם או יעשה להם נזק בלתי הפיך.

 

לא להשתמש במים רבים מדי, הזכרנו כבר את הארונות והפרקטים שלא חובבי מים אך חשוב לזכור שהיכן שאין חלונות אז האוורור אינו מיטבי ומים לא יתייבשו. לפיכך, חסכו מים ונקו בעזרת סמרטוט לח ולאחר מכן בעזרת סמרטוט יבש.

 

שימוש רב במים שיכול לעשות נזקים רבים לבית החדש.

 

חומרי ניקיון חזקים שאינם מותאמים למשטח. חומרי הניקיון שהמליצו לכם יכולים לעזור לשכנה, אבל לא לכם. יש להתייעץ עם מומחים בתחום על מנת להתאים חומר למשטח הנכון.

 

כמו כן, פוליש לבית חדש יש לבצע בזהירות, להבין היטב איזה סוג פוליש מתאים למרצפת ולדאוג להשתמש בחומרים איכותיים.

חברת ניקיון לבית חדש

עשיתם אחד ועוד אחד והגעתם למסקנה שלשכור חברת ניקיון לבית חדש זהו הפתרון הזול (במחשבה לטווח ארוך), הבריא (ישאיר את המלאכה הקשה בפני המומחים) והנקי (הרי בינינו הם יעשו עבודה הרבה יותר טובה) אז מה עכשיו?

 

חפשו חברת ניקיון עם המלצות חיוביות
השקעתם את מיטב כספכם בבית חדש, לא תשקיעו מספר דקות במציאת חברת ניקיון מומלצת לבית החדש? העידן הטכנולוגי מאפשר שקיפות רבה ונותן הצצה לעבר איכותם של נותני שירות שונים. חיפוש בגוגל יחד עם המילה ביקורות או פסקי דין יסייע לכם לצמצם את הרשימה, דף הפייסבוק של החברה וביקורות המופיעות בו ישפוך אור על רמת שביעות הרצון של הלקוחות ושיחה עם חברה תשלים את הפאזל ותאמר לכם אם מי יש לכם עסק.

 

המלצה על חברת ניקיון לבית חדש

 

חברת ניקיון עם ביטוח

באופן כללי רצוי לקחת חברת ניקיון לבתים חדשים עם ביטוח צד ג', מקיף וחובות מעבידים אך על אחת כמה וכמה כאשר מדובר בבתים חדשים, בהם יש ציוד יקר וסכנות שאינכם מודעים להן. כאשר אתם משוחחים עם חברת הניקיון בדקו את הנושא לעומק ואל תקלו ראש בכך.

 

הצעת מחיר ברורה ובכתב

מחיר של חברת ניקיון לבית חדש ובכלל, והשירות אותו היא מציעה צריכים להופיע בכתב ובפירוט מירבי. אל תפספסו את כמות העובדים שעתידה להגיע לבתים, את מגוון השירותים והאזורים הכלולים, האם עלות המע"מ כלולה או איננה והאם סוג הריפוד / החלונות אכן כלולים בהצעה.

 

אינני עשיר מספיק בכדי לקנות בזול

השורה התחתונה היא ששירות טוב עולה כסף ולכן אין להתפתות לפרסומים המציגים מחירים תמוהים או נמוכים בצורה משמעותית ממחירי השוק. זכרו כי תמורה ניתנת עבור עלות ועל מנת שזו תתן אותותיה לתקופת זמן ארוכה ומשמעותית (שבסופו של דבר תחסוך ניקיונות נוספים) כדאי להשקיע בחברת ניקיון בתים מקצועית, אמינה וכזו שהכסף שלכם הוא השקעה לטווח ארוך.

 

ניקיון בית חדש

מחיר של ניקיון בית חדש

מחיר של ניקיון בית חדש תלוי בגודלו, מצבו ההתחלתי לפני הניקיון וכמובן אלמנטים נוספים כגון מרפסות, חצרות וחדרי מדרגות. לפני שאתם ממהרים להזמין חברת ניקיון אליכם הביתה רק כי נתקלתם במחיר הנמוך ביותר כדאי לבדוק איתה לעומק מהו כולל.

 

אנחנו בניקיון אחר שקופים מאוד עם קהל לקוחותינו ומפרסמים את המחירים:

מחיר של ניקיון בית חדש (דירת 2 חדרים), בגודל 40-60 מטר רבוע ינוע בין 800-1400 ש"ח + מע"מ.

מחיר ניקיון בית חדש (דירת 3 חדרים) בגודל 60-80 מ"ר ינוע בין 1300-1800 ש"ח + מע"מ.

מחיר של ניקיון דירת 4 חדרים בגודל 80-110 מ"ר ינוע בין 1500-2000 ש"ח + מע"מ.

מחיר ניקיון דירת 5 חדרים בגודל 110-130 מ"ר ינוע בין 1700-2200 ש"ח + מע"מ.

 

* המחיר עשוי להשתנות בהתאם לגודל הדירה , גודל המרפסת, תוספת מחסן, וכן במרחק גיאוגרפי מחדרה

למה לבחור ב"ניקיון אחר"

כפי שוודאי הבנתם, חברת "ניקיון אחר" עושה את הדברים אחרת משאר חברות הניקיון. אנחנו מציעים ללקוחות רמת שירות מעל כולם, החומרים שאיתם אנחנו עובדים הם האיכותיים והבטוחים ביותר, ציוד ניקיון חדיש ומתקדם וצוות עובדים מקצועי, אמין ובעל ניסיון רב בתחום.
אנחנו מתמחים בניקיון דירות חדשות לפני אכלוס, דירות ישנות או דירות לאחר שיפוץ. מיותר לציין שהטיפים שהזכרנו מעלה, באים לידי ביטוי אם בהצעת מחיר פשוטה וברורה ומה כולל השירות המוצע, כלל הביטוחים הנדרשים על פי חוק, והמלצות של אלפי הלקוחות המרוצים שלנו שתוכלו למצוא ברחבי הרשת.

בכל מקרה ולפני שאתם סוגרים עם חברה זו או אחרת אנחנו ממליצים בחום ליצור איתנו קשר ולקבל מאיתנו הצעת מחיר. מהשיחה הראשונה תבינו שבחרתם נכון ויש לכם עסק עם חברת ניקיון אמינה שמתחייבת למילים שלה.

 

בחרו "ניקיון אחר" – חברת ניקיון לבית חדש המתחייבת לסטנדרטים המחמירים ביותר בענף!
את כל מה שאנחנו מסבירים לכם אנחנו קודם כל מיישמים בעצמנו, בשאיפה ליצור סטנדרט חדש לענף הניקיון בישראל.

צרו איתנו קשר ותיווכחו כבר מהשיחה הראשונה שאנחנו עושים זאת אחרת – ליצירת קשר לחצו כאן.חיפוש באתר
למה לנקות את הבית איתנו?
  • אנחנו מעסיקים רק עובדים מצויינים
  • יורדים לפרטים הקטנים ביותר
  • חומרי הניקיון שלנו איכותיים בלבד

צרו איתנו קשרניקיון אחר בפייסבוק
צרו קשר

זקוקים לייעוץ או לחברת ניקיון מקצועית ואמינה? השאירו פרטים ונשמח לעמוד לשירותכם