הניקיון שלכם זה העסק שלנו!
למידע וייעוץ מקצועי
>

חברת ניקיון בצפון, שרון ומרכז הארץ

ניקיון אחר מעמידה את רצון הלקוחות בראש מעייניה ושמה לה למטרה לספק שירותי ניקיון מתקדמים ללקוחות מאזור הצפון, דרך השרון ועד אזור המרכז.

שירותי ניקיון באזורים שונים בארץ

מחפשים חברת ניקיון מומלצת באזור מגוריכם?

 

חברתנו מומלצת על ידי לקוחות רבים, מקצועית ומתקדמת. חרטנו על דגלנו להיות חלוצה בענף הניקיון בישראל ולקבוע סטנדרטים קשיחים של שקיפות, אמינות ומקצועיות ללא רבב.

 

מחיר של חברת ניקיון לא צריך להיות חידה ובהצעת המחיר הברורה והכתובה שלנו אנחנו מפרטים את כל מה שאתם צריכים לדעת בשביל להיות בטוחים שתקבלו את שירותי הניקיון המתקדמים וההוגנים ביותר.

 

לרשותכם אנחנו מעמידים צוות ניקיון מקצועי, מנוסה ואמין שיעניק לכם את השירות הטוב ביותר.

 

הסניף המרכזי שלנו ממוקם בעיר חדרה אך יש לנו ייצוג נאה גם באזור הצפון, המרכז וכמובן השרון.

 

אז אתם מתגוררים באחת מהערים הבאות או בסביבתן נשמח לתת לכם שירות: תל אביב, חדרה, נתניה, הרצליה, עפולה, פתח תקווה, חיפה, קיסריה ואזורים נוספים ברחבי ישראל.

 

אנחנו עושים מאמצים רבים על מנת לתת מענה לכל סוגי הלקוחות ובכל מקום אליו אנחנו נקראים.

מפת אזורי שירות של חברת ניקיון

למה דווקא לבחור בנו?

מה מיוחד אצלנו?

 

ניקיון מתחיל ומסתיים באיכות האנושית ולשם כך בדיוק אנחנו מעסיקים רק עובדים מיומנים עם רמה אנושית יוצאת מן הכלל ועל זה אין פשרות!

 

אנחנו נמצאים תמיד בפרטים הקטנים ולא מעגלים פינות. בדיוק בגלל זה אנחנו ממשיכים לשמור על הסטנדרט הגבוה ביותר בענף הניקיון בישראל. 

 

אנו מציעים מגוון רחב מאוד של שירותים ויודעים לתת מענה לכל צורך: שירותי פוליש וניקיון מתקדמים, ניקוי ספות, שטיחים וריפודים, ניקיון בתים חדשים ולאחר שיפוץ, ניקוי יסודי של דירות, מסעדות ומפעלים ואף ניקיון לאחר שריפה.

דילוג לתוכן