הניקיון שלכם זה העסק שלנו!
למידע וייעוץ מקצועי
>

דגשים בעת ניקיון דירה חדשה

ניקוי דירה
תוכן עניינים

לקבל את הדירה בדיוק כמו שרציתם

כל אחד חולם להיכנס לדירה חדשה ולקבל אותה נקייה ומבריקה. דירה כזו שהרצפה בה מבריקה ממש כמו בסרטים, הקירות כולם לבנים וחדשים ולמעשה אפילו גרגר אבק לא תראו. יכול להיות שהחלומות האלו קצת מוגזמים כי בסופו של דבר זו סך הכול דירה ומתישהו היא תתלכלך וסביר להניח שבכניסה לדירה אתם לא תקבלו אותה מצוחצחת ומבריקה, אלא אם כן תנקו אותה בעצמכם. ניקיון דירה חדשה הוא ניקיון חשוב מאוד שייתן לכם להתחיל את החיים החדשים ברגל ימין.

דגשים בעת ניקיון דירה חדשה

  • הרבה אנשים שוכחים שמה שקובע את הניקיון של הדירה, בעיקר בשלב כה מוקדם שלמעשה אין בה שום דבר מלבד קירות ומרצפות, היא הרצפה. אם הרצפה תהיה במרקיה כל הבית ייראה מבריק ואם הרצפה תהיה מלוכלכת כל הבית ייראה מלוכלך. זוהי משוואה שכל אחד צריך לזכור כשהוא חולם על דירה חדשה ונקייה ולכן חשוב להתרכז בניקיון המרצפות. הרצפה היא הפריט הגדול והחשוב ביותר בבית והניקיון חייב להתבצע עם מכונה שטיפה. יש מגוון רחב של מכונות שטיפה ממכונות בלחץ מים גבוה ועד מכונות שמשתמשות בקיטור חם, ויחד עם מכונות פוליש לרצפה תקבלו את רצפת החלומות. ניקיון כזה יהיה מהיר, יעיל והרבה יותר יסודי ומקצועי.
  • כשאתם מקבלים דירה חדשה ככל הנראה יהיו עליה כתמים. הכתמים האלו יכולים להיות מאוד עיקשים והטעות הכי גדולה שלכם היא לנסות להוריד אותם לא נכון. דגש חשוב מאוד בניקיון הדירה הוא לעשות דברים רק אם אתם בטוחים בהם במאה אחוזים. כמה אנשים הרסו את הדירה החדשה שלהם אפילו בחלק אחד קטן ולאחר מכן רצו לשפץ את החלק הזה חזרה בין אם מדובר על להחליף מרצפה או לצבוע מחדש את הקיר. אסור לנקות שום חלק מהבית עצמו בחלק חד ולא בסקוטש כיוון שלאחר מכן יישארו לכם שריטות ואתם יכולים לפגוע באופן בלתי הפיך. חשוב מאוד להשתמש רק באמצעים שאתם בטוחים בהם ואם לא, לברר ולהמתין עם הניקיון.
  • ניקיון דירה חדשה חייב להתבצע בחוכמה. חשוב מאוד לנקות לפי סדר הגיוני ולזכור שניקיון כל הדירה היא פעולה לא כל כך קצרה שעלולה לקחת זמן. אם אתם רוצים לצבוע את הבית אל תשכחו לנקות רק אחרי שסיימתם לצבוע. אם אתם רוצים לנקות את המקלחת בצעו זאת לפני שאתם מנקים ושוטפים את כל שאר הבית. אמנם אפשר לנקות באיזה סדר שאתם רוצים אבל מבחינת יעילות של זמן והסיכוי לנקות כפול, אם תחשבו היטב טרם הניקיון תבצעו ניקיון הרבה יותר חכם.
  • ניקיון דירה חדשה יכול להיות בעייתי מאוד כשתעשו אותו לבד. הזמן שלכם שווה כסף וכדאי לשכור את שירותיה של מנקה או חברת ניקיון שיגיע עם צוות מנוסה, שלא חייב להיות גדול, וכך תרוויחו זמן חשוב בכל התקופה הלחוצה הזו. אם לא, לפחות פנו מראש, מינימום שבועיים קדימה, כמה חברים שיעזרו לכם לנקות, תוכלו לשים מוזיקה וליהנות ביום אחד מרוכז שאחריו הדירה תיראה הכי נקייה שיש.

 

מחפשים חברת ניקיון מקצועית ומומלצת?

חייגו אלינו – 052-2275590

 

בצעו את הניקיון כשהרהיטים עוד לא בפנים

אחד הדגשים החשובים ביותר שאמנם כרגע ייראה לכם ברור אך במעבר דירה קל לשכוח הוא ניקיון דירה חדשה לפני שמכניסים רהיטים. דמיינו לכם שאתם עוברים דירה ואתם כבר להוטים לקנות את סלון העור האיטלקי שראיתם במבצע באיזו חנות רהיטים ולמעשה הסלון כבר הגיע לדירה החדשה ורק אז נזכרתם שאתם רוצים לנקות. זה קורה להרבה משפחות שמעמיסות בדירה הישנה כל מיני רהיטים ובגלל שמרווח המחייה שלהם מצטמצם הן מעבירות את רותם רהיטים לדירה החדשה ורק אז מנקות. כשהרהיטים עוד לא בתוך הדירה הרבה יותר קל לנקות אותה דבר שצריך להיות בראש סדר העדיפויות לנוחות מקסימלית.

שתפו את הכתבה עם חברים
חיפוש באתר
צרו איתנו קשר    ניקיון אחר בפייסבוק
    דילוג לתוכן