הניקיון שלכם זה העסק שלנו!
למידע וייעוץ מקצועי
>

חיטוי יסודי ומקצועי מפני נגיפים שונים, ביניהם קורונה

חיטוי וניקיון קורונה ונגיפים אחרים
תוכן עניינים

עידן הקורונה חשף אותנו לצורך החזק לשהות בסביבה סטרילית ונקיה. האמת היא, שעבורנו חיטוי מפני נגיפים אינו נושא חדש, והקורונה למעשה לא תופסת אותנו לא מוכנים. אנחנו עובדים שנים רבות במפעלים, מוסדות בריאות, משרדים ועוד בחיטוי יסודי, מותאם לסביבה הנדרשת ובניקיון בלתי מתפשר.

 

הצוות המנוסה שלנו, המכיל אנשי ניקיון והדברה (מדביר מורשה כמובן מטעם המשרד להגנת הסביבה), מגיע אל המיקום ממוגן ומצויד בחומרים המתאימים. החיטוי מתבצע במספר שלבים, ביניהם התזה, אך לא רק. ריסוס לבדו לא ישיג את האפקט ולכן הצוות יבצע במקביל גם ניקיון יסודי תוך שימוש בחומרים האיכותיים ביותר.

ניתן לחזור אל המקום ולשהות בו כעבור שעתיים מסיום עבודת החיטוי.

 

** מתאים מאוד למקומות הרוצים להכין את המקום לקראת פתיחה מחודשת **

 

חשוב להדגיש: החיטוי היסודי שלנו (ולמעשה אף חיטוי כיום) לא ימנע זיהומים עתידיים.

 

חיטוי משרדים ועסקים

החזרה לשגרת העבודה מלווה אצל העובדים והמעסיקים בחששות רבים. ההיגיינה והתברואה הפכו חשובים ביותר בהתמודדות עם נגיפים שונים, ביניהם קורונה.

 

מלבד חיטוי החלל, חיטוי של משרדי חברות ועסקים צריך להיעשות תוך היכרות של השגרה היומיומית במשרד והאתגרים שהיא מביאה איתה: איזורים משותפים, משטחי עבודה, שולחנות, כסאות, ארונות ולעתים אף ציוד משותף – ולמעשה כל מה שנוגעת בו יד אדם.

 

אנחנו נדאג לחיטוי יסודי ועמוק של משרדיכם, כך שהעובדים יוכלו להיות בטוחים שסביבת העבודה שלהם נקיה ובטוחה. 

 

חיטוי מרכזי קניות וקניונים

תחלופה רבה של אנשים המגיעים ממקומות שונים מחייבת הקפדה על ניקיון וחיטוי. כדי להחזיר את הקונים אל מרכזי הקניות הם צריכים להגיע ולדעת שהקניון נקי ומצוחצח.

 

הדבר נכון גם לגבי רשתות המזון והשיווק הנדרשות בסטנדרטים גבוהים מאוד של חיטוי במקרה של חולה מאומת ששהה במקום וכדי לחזור לעבודה בהקדם.

 

אנו מספקים פתרונות חיטוי לנגיפים וניקיון על כל סוגיו עבור מתחמי קניות סגורים ופתוחים כאחד.

 

חיטוי מפעלים, חדרי אוכל, אולמות אירועים ומסעדות

גם בעולם ללא קורונה או מגיפה אחרת, יש מקומות שפשוט מוכרחים להיות נקיים ללא פשרות. קווי ייצור תעשייתיים, בין אם בתעשיות המזון ובין אם לאו, לצד חדרי אוכל, מסעדות ואולמות אירועים המנהלים מטבח מוכרחים לעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר של ניקיון וחיטוי.

 

עם נסיון רב בתחומים הנ״ל, אנחנו נדאג לניקיון פסי הייצור, המטבח והחללים הנלווים באופן בלתי מתפשר, כולל חיטוי מתאים ושימוש בחומרים המתאימים.

 

חיטוי בתים פרטיים

כמובן, גם בביתכם הפרטי, שבתקופה האחרונה אתם מבלים בו יותר מהרגיל, אתם רוצים את רמת ההיגיינה הגבוהה ביותר שאפשר להשיג. 

 

אנו מבצעים חיטוי יסודי וניקיון מקיף לבתים פרטיים כך שתוכלו להרגיש בנוח במקום הבטוח שלכם.

 

אם אתם ניצבים בפני פתיחה מחודשת של העסק, המפעל, המסעדה או כל מקום אחר ומחפשים אחר חיטוי יסודי, מקצועי ואיכותי – צרו איתנו קשר עוד היום לקבלת הצעת מחיר.

שתפו את הכתבה עם חברים
חיפוש באתר
צרו איתנו קשר    ניקיון אחר בפייסבוק
    דילוג לתוכן