הניקיון שלכם זה העסק שלנו!
למידע וייעוץ מקצועי
>

ניקיון לפסח – 50 טיפים לניקיון מעבדות לחירות

ניקוי לפסח
תוכן עניינים

ניקיון לפסח מוביל אותנו למחוזות בהם אנו שוכחים את מהות החג. פסח מסמל את יציאת בני ישראל מעבדות לחירות, אך בביקור קצר בבתים לפני פסח עושה רושם כי החירות נשכחת כלא הייתה. משקי בית רבים עמלים ללא הרף בהכנות לקראת החג, מכתתים את רגליהם, מעייפים את שריריהם ומגיעים לערב החג כאשר כוחם כבר אינו במותנם.

 

השנה אפשר לעשות זאת אחרת! ניקיון לפסח בסטייל, בניחותא ועם תוצאות שהבית שלכם לא הכיר.

קיבצנו עבורכם מספר טיפים והמלצות לניקיון לקראת חג הפסח עם חירות אמיתית ותוצאות מרהיבות.

לכם רק נותר לקרוא, להנות ולהפליג בדמיונכם לעבר הבית שחלמתם עליו, כבר עכשיו!

 

ניקיון לחג הפסח

איך אפשר לדבר על החג ועל ההתחדשות ללא אזכור של מטלת הניקיונות.

ניקיון לפסח בבתים רבים כולל ניקוי יסודי של כל רהיטי הבית, הכשרת כלי הבית ולא פוסחים גם על מכשירי החשמל. חלקכם יופתעו לשמוע כי אין הכרח לנקות מתחת לכל חריץ והמצווה שעל כל אחד מבני המשפחה ליהנות מהחג תקפה גם על אם הבית (אם היא זו שנוהגת לשאת במטלת הניקיון). לכן, אם לשים על המאזניים את הדרישות ההלכתיות של הניקיון מצד אחד ואת המצווה לשמוח בחג מהצד השני אז אין להטות את המאזניים לכיוון אחד בלבד. מה עושים על מנת שעבודת ערב חג הפסח לא ימנעו את שמחתם של המארחים? שוכרים את שירותיהם של אנשי מקצוע מיומנים.

 

חברת ניקיון לפסח תאפשר לכן ולכם להקצות את האנרגיות שלכם לטובת המקומות שבאמת צריכים אותן. בין שירותיהן של חברות הניקיון ניתן למצוא: פוליש לרצפה שיגיע גם לחריצים הקטנים (על אף שאינם חייבים בניקיון, פרטים בהמשך), ניקוי חלונות ותריסים, ניקוי ספות ושטיחים, ניקוי מקררים, תנורים ומיקרוגלים, ניקוי כלים סניטריים, ניקוי כל חדרי הבית ואף את חדר המדרגות.

טיפים והמלצות הלכתיות לקראת חג הפסח

1.אם לא הוכנס חמץ למקום מסוים כל השנה אז אין צורך לבדוק חמץ במקום הספציפי.

2. אם כלי מסוים אינו מיועד לשימוש בחג הפסח והחמץ שבו נמכר לגוי אז אין צורך בבדיקת חמץ.

3. פירורים אשר אינם ראויים למאכל כלב (וכל וחומר למאכל אדם) לא נחשבים כחמץ.

4. על מנת שפירור יחשב כחמץ עליו להיות גדול מזית.

5. ניקיון של הרצפה באמצעות מטאטא, סמרטוט, מגב וחומר ניקוי יעשו את העבודה ויענו על הדרישות ההלכתיות שכן אין מדובר ברצפות עפר (כמו בעבר) ולכן אין צורך לחדור לעומקים של סדקים עמוקים. מספיק שחומרי הניקיון יחדרו לתוך החריצים ואתם פטורים.

6. סכו"ם וכלי מטבח, כולל סירים ומחבתות שלא מיועדים לשימוש בחג הפסח צריכים להיות מאוחסנים במקום סגור שיזכיר שהם לא לשימוש. אם הכלים לשימוש אז יש להגעיל אותם.

7. תנור אפייה המצוי בבית ואינו ישמש אתכם לחג הפסח צריך לעבור ניקיון אשר יבטיח כי אין בפנים חמץ הראוי לאכילה ולסוגרו בתום הניקיון בעזרת נייר דבק..

8. ארונות בגדים / ספרים וכד', מדפים, שידות, קומודות ועוד אשר קיימת סבירות כי מצויות בהן חתיכות חמץ הגדולות מזית אז יצריכו ניקיון יסודי.

9. משטחי נירוסטה ושיש שבהם השתמשו במהלך השנה עם חמץ (בעיקר תבשילים חמים) מצריכים ניקיון עמוק. כמו כן, רצוי לכסותם לחלוטין על מנת ששום דבר הכשר לפסח לא יבוא עימם במגע.

 

דבריה של טליה משיח, אם במשרה מלאה ובעלת חברת "ניקיון אחר".

"שנים רבות היו מלווים החודשים והימים ערב חג הפסח בתחושת מועקה גדולה, עקב הניקיון לפסח וכל המטלות הדרושות. במקום להתענג על מנהגי החג, לחכות בקוצר רוח לסעודה הגדולה וליהנות מכל המוזמנים אז הייתי מוטרדת מניקיונות, בישולים וחלוקת פקודות לכל בני המשפחה.

 

רק לפני מספר שנים נפל לי האסימון שבחג הפסח אפשר לנהוג אחרת ולנצל את רוח החג המתקרבת לאנרגיות של עשייה בעזרתם של אנשי מקצוע מיומנים שיעשו את העבודה בשבילי, ביעילות רבה ובתוצאות טובות יותר.

 

אז חברת ניקיון יש לי מבית ולא היססתי לרגע להשתמש בשירותיהם של עובדינו הנפלאים (בתשלום כמובן:), את סידור הארונות שלאחר הניקיון אפקיד בידיי מי שיש לו הכשרה לכך ויעשה זאת בסדר מופתי ואפילו חלק מהבישולים המסורתיים, שהיו מנת חלקי בלבד, החלטתי להוציא החוצה וזאת על מנת ליהנות מרוח החג ומהזמן המתפנה".

 

היום אני יכולה לומר בפה מלא שפסח הוא חג של חירות אמיתית ואף מהווה זמן מצוין להתחדשות. החלפת רהיטים, כלים סניטריים ואף שיפוצים מתבקשים אני דוחה לקראת החג וכך נהנית מתחושה חמימה של בית חדש ונעים למגורים, עד השנה הבאה.

 

על מנת לעשות לכם את החג לקליל יותר ולסייע לכם להתרכז בעיקר הכנו עבורכם רשימת טיפים והמלצות לניקוי לפסח המתקרב. תקראו ביסודיות, תתעדפו את המשימות על פי סדר החשיבות ותוציאו את העבודות הקשות והמורכבות יותר החוצה, אל המומחים".

 

מחפשים חברת ניקיון מקצועית ומומלצת?

חייגו אלינו – 052-2275590

 

הניקיון מתחיל מבחוץ – גינות וחדר מדרגות

אין מדובר בדיבורים פילוסופיים אלא המלצות פרקטיות לניקוי יעיל לחג הפסח, שמתחיל מהגינה ומחדר המדרגות ונכנס אל חלל הבית. אם לכלוך רב ממתין בכניסה אז אל תופתעו אם הבית מתלכלך חדשות לבקרים. אבק ושאר מזהמים ימצאו דרכם פנימה ועליכם למצוא את הדרכים להרחיקם ככל הניתן.

 

10. גיזום של הצמחיה – פסח נחגג בתחילת האביב, בסמוך לסיומה של מערכת חורפית. הגשמים הרבים מביאים אורחים לא רצויים בדמות עשבים שוטים שחולשים על פיסות אדמה נרחבות ומסלקים פרחים ושאר אורחים קרואים. בנוסף, גזם יבש שלא פונה ישאיר לכלוך ובלאגן שבדרך פלא ימצאו את מסלול הקסם אליכם הביתה.

 

11. ניקיון חדרי מדרגות הוא חשוב לא פחות מניקוי החלל הפנימי. כאשר אתם פוסעים על שבילי המדרגות אז אתם מכניסים אתכם את הלכלוך הביתה. נקו את חדר המדרגות מהקומה העליונה והמשיכו לכיוון מטה. השתמשו במטלית מיקרופייבר הנטבלת בדלי מים חמים המעורבב עם חומץ ואבקת כביסה ובצעו שטיפה יסודית של המדרגות ושל הפנלים. תמהיל החומרים ימנע ריח של עובש וישווה למדרגות מראה מבריק.*יותר ויותר בתים מאמצים הרגל של הורדת הנעליים בכניסה לבית – הרגל מצוין שיסייע לשמור על הבית נקי לאורך זמן ויפחית את כמות המזיקים אשר אתם מביאים אתכם הביתה (לשלשת, צואה ושאר מרעין בישין).

 

ניקיון המדרגות לפסח

 

פוליש לפסח – גם לרצפות מגיע לחגוג

חגיגה של הרצפה היא חסכון אמיתי למשקיעים לטווח הארוך. פוליש לפסח לקרצוף רצפות יכול להשיב עטרה ליושנה ולהחזיר למרצפות את הברק שאבד מהן. אז לפני שחושבים על שיפוץ יקר לדירה אפשר להתחיל בפוליש למרצפות. פוליש משלב פעולת ליטוש עמוק של שכבות הצבע ומסיר את הלכלוך שנצבר על המרצפת. ישנם מספר סוגי פוליש אשר בחלקם מתבצע קרצוף אינטסיבי ואף מוחדרים חומרים להגנה על המרצפת ולהענקת מראה טבעי ובוהק.

 

12. פוליש לחג הפסח יחד עם טיפוח הרובה (חומר המילוי המצוי בין המרצפות) ייתנו תחושה של חדש!

שפשפו את שכבת הרובה העליונה בעדינות ובאמצעות נייר שיוף ותקנחו בשירות של פוליש לרצפה.
אם שפשוף עדין של הרובה אינו עוזר אז ניתן להחליף את הרובה (מומלץ להחליף לרובה שאינה לבנה עם עדיפות לצבע אפור שאינו צובר לכלוך).

 

13. ניקיתם את המרצפות ופסחתם על הפאנלים? עשיתם חצי עבודה! פאנלים אינם חסינים מלכלוך ופעמים רבות מתקשטים בכתמי צבע ואבק. את הפאנלים ניתן לקרצף בעזרת ספוג הפלא ואם הכתם קשוח מדי אז בעזרת שפכטל. כדאי להתחיל מאזורים שלא נגלים לעין וכאשר רואים תוצאות חיוביות אז לאמץ את השיטה ולהרחיב את היריעה.

 

14. יש לכם שטיח שמכסה את המרצפות? ניקיון של שטיחים לחג הפסח לא מצריך עבודה קשה ומספיק ניעור יסודי, שואב אבק או דפיקה באמצעות מחבט על מנת להכשירו לחג הפסח. אם אתם מעוניינים גם בריח טוב מהשטיח אז פזרו שתי כפות של סודה לשתייה על השטיח והשאירו את החומר מפוזר לאורך הלילה. בבוקר תערכו שאיבה עוצמתית של השטיח.

 

ניקיון פסח למטבח 

רבים ממהרים לדלג על כל השורות הכתובות ולהגיע היישר למטבח. ניקיון המטבח לחג הפסח הוא המאתגר ביותר שכן נוטה לצבור יותר חמץ מאשר כל חלל אחר ומכיל אלמנטים שונים שכל אחד מהם דורש טיפול שונה.

15. ניקוי ארונות דורש עבודה זהירה עם מים ולעיתים אף הימנעות משימוש בהם. ארונות עץ יכולים להינזק קשות ממים מחלחלים ולכן אני ממליצה על שימוש בגורם מתווך כסמרטוט יחד עם חומרי ניקוי ייעודיים לסוג העץ של הארון. כלומר, אין לרסס ישירות על משטח העץ גם אם מדובר בחומר ניקיון יעודי.

 

16. שיש הוא אזור המועד לפורענות מבחינת חמץ מאחר ובחלק מהבתים מונחים עליו מאכלי חמץ בטמפרטורות גבוהות ובחלק מהמקרים אף גולשים תבשילים לשיש. את השיש יש להכשיר באמצעות מים רותחים (חשוב לדעת כי לא כל שיש יעמוד בכך וכדאי לקרוא הוראות יצרן). אם ישנו חשש לפגוע בשיש אז אפשר לצפות את כל השיש בשעוונית שתהווה חוצץ בין כלים כשרים לפסח לבין השיש.

 

17. טיפ נוסף לכל ימות השנה – הוא מיקומם של גופי חימום שעלולים לעלות אדים כמו: קומקום, טוסטר ומצנם, הרחק מארונות. בבתים רבים אני נוטה לראות את הקומקום היישר מתחת לארון העץ ומתפלאת לשמוע שאנשים מופתעים מהנזק שנגרם לארון. אדים הפוגעים באופן ישיר בארון יסבו לו נזק.

 

18. הטיפ נכתב תחת ניקיון המטבח אך מתאים לכל כיור המצוי בבית. למקלים ניתן להסתפק בייבוש יסודי של הכיור ולאחריו להתיז מים רותחים על כל חלקי הכיור. המחמירים יוסיפו לניקיון הנ"ל גם כיור זמני מפלסטיק שיפריד בין כליי הפסח לבין הכיור המקורי.

 

19. החלפת כרית ניקיון הכלים לקראת החג ואחת לשבוע בהמשך ימות השנה. גם אם זה נשמע טריוויאלי לחלוטין עדיין כדאי לשים את זה ברשימת ה-to do list. כריות ניקיון צוברות מזהמים רבים ורק החלפתן תסייע בשמירה על בריאותכם.

 

20. הגעלה וליבון של כלים יש לבצע לפי הכלל של "כבולעו כך פולטו". כלומר, כשם שהחמץ נספג בסיר כך גם יש לפלוט אותו החוצה. נסביר את המשפט – כבולעו מתאר בליעה של האיסור בתוך הכלי, כאשר בליעה של נוזלים נחשבת לבליעה רכה ודי בכוחו של הטבלתו של הכלי במים רותחים על מנת לפלוט את האיסור החוצה. כאשר מדובר על בליעה קשה יותר כדוגמת תבניות אפייה או סירים בהם בושלו תבשילים ללא נוזלים אזי מדובר בבליעה קשה יותר שתחייב ליבון שישרוף את הטעמים שנבלעו בסיר. כלומר, יש להעביר את הכלים הללו באש גבוהה עד אשר יתלהטו ממש ויעלו מהם ניצוצות או יאדימו (רצוי לעשות זאת בזהירות רבה, ללא נוכחות ילדים וכאשר יש מטף תקין בקרבת מקום).כאשר מדובר בכלי אשר לא בא במגע עם חמץ אז ניתן להסתפק בהכנסתו לגיגית מלאה במים חמים ובליווי אבקת כביסה ולבצע השרייה למשך שעה. בסיום יש לקרצף את הסיר ולשטוף אותו היטב במים ובסבון.

 

21. את הבישולים לחג הפסח עושים בליווי קולט אדים, ועדיף להפעיל אותו עוד בטרם מתחילים לבשל.

 

22. את המאכלים המסורתיים עם הריח המזמין לא נרצה להחליף אך כן נרצה להפיג אותם מקירות הבית ולמנוע את הידבקותם בטרם עת. הטיפ שלי הוא לחמם סיר עם מים חמים וחומץ, להניח את הסיר בעודו מתחמם בקרבת התבשילים ותנו לכימיה לעשות את שלה.. אדי המים והחומץ יספחו את הריחות וישאירו אתכם עם הטעמים.

 

חברת ניקיון לפסח

ניקיון של שולחן החג

שולחנות עץ ומתכת הינם מורכבים מאוד לניקיון, זאת מאחר ומים רותחים עלולים לגרום להם נזק בלתי הפיך.

 

23. נקו את השולחן בזהירות ובאמצעות חומרי ניקוי שלא יפגעו במשטח. לאחר מכן, הדביקו את השולחן בניילון או שעוונית. רצוי לא להניח סירים ישירות על משטח השולחן אלא על מפריד סירים. את מפות השולחן אפשר לכבס במכונה ובכך הכשרתם אותן לפסח.

כאשר מדובר על שולחן בו לא הונח חמץ לאורך השנה אז אין צורך לעטוף אותו וניתן להסתפק בניקיון יסודי.

 

24. ניקיון הכיסאות לפסח אינו מצריך מאמץ רב. ניתן לעבור עם מטלית לחה וחומר ניקוי והכשרתם את הכסאות.

 

ניקוי תנור לפסח

25. תנור שמיועד לשימוש צריך לנקות ביסודיות ובאמצעות חומרי ניקוי מרוכזים המיועדים לסוג התנור שלכם. לאחר תום הניקיון יש להדליק את התנור על הטמפרטורה הגבוהה ביותר למשך 30-60 דקות.

 

26. תבניות התנור הן אתגר גדול לניקיון לקראת הפסח מאחר והן זקוקות לליבון חמור שעתיד להזיק ולפגוע בחומר. משכך, רצוי לרכוש תבניות מיוחדות לחג הפסח או להשתמש בתבניות חד פעמיות.

 

27. טיפ מצוין לפסח ולכל ימות השנה – הכניסו לכלי המיועד לשימוש בחום גבוה את המרכיבים הבאים: לימון, חומץ, סודה לשתייה ומים ושימו אותו בתנור למשך כעשר דקות בחום גבוה. לאחר מכן, עברו בזהירות עם מטלית על כתמי השומן שראו איזה פלא – הם נעלמים. גם במיקרוגל זה עובד.

 

28. לאחר שניקיתם את התנור אתם רוצים למנוע ממנו להתלכלך שוב – מקמו מגש עטוף בנייר אפייה בתחתית התנור ותנו לו לספוג את כל המרכיבים שיטפטפו במהלך האפייה.

 

 

ניקוי כיריים לפסח

29. את הכיריים אפשר לצפות בנייר כסף וכך לפתור עצמכם מהכשרת החצובה. אם אתם מעוניינים בהכשרת הכיריים לחומרה אז את הרשת עלייה יושבים הסירים יש לרחוץ היטב ואף להבעיר באש המייצרים מבערי הכיריים (להפעיל את כולם יחד למשך 5 דקות ובהשגחה). את כל שאר חלקי הכיריים (גם אם אינם באים במגע ישיר עם הסירים) יש לנקות מכל שאריות החמץ אך אין צורך לעטוף אותם.

 

30. כיריים חשמליות מנקים היטב באמצעות חומרי ניקיון ייעודיים וחימום על העוצמה המירבית למשך 30 דקות.

 

ניקוי מקרר לפסח

מקרר אמנם צונן הוא אך ייתכן ויצבור שאריות של חמץ. מי סבון או כל חומר ידידותי אחר שיפגום בחמץ וימנע ממנו להיות ראוי לאכילה יסייע בהכשרת המקרר לפסח.

 

אם החג אינו מעודד אתכם לנקות אולי תעודד אתכם העובדה כי מחקרים מראים שידיות המקררים עמוסות בחיידקים יותר מכל אזור אחר בבית. לכן, להתמודד גם עם חמץ וגם עם לכלוך פולשני דורש עבודה מקצועית.

 

31. סיפור החג לוקח אתנו ליציאת מצרים אך שלא כמו ביציאה אין לפסוח על הידיות ודפנות המקרר ולהתחיל את הניקיון כבר שם. המלצה חמה היא להשתמש בסבון רגיל ולא בתרסיס המכיל אלכוהול. כמו כן, מטלית לחה בסיוע חומר ייעודי יעשו חיל ואין צורך ביותר מכך.

 

32. הימנעו משטיפת המקרר בכמויות מים נדיבות. זכרו כי מדובר במוצר חשמלי ומשכך רגיש מאוד לנוזלים. רצפת המקרר תכיל לרוב את מערכת הקירור החשמלית ולכן יש להיזהר מאוד כאשר מנקים שם.

 

33. שלפו ככל הניתן ומה שניתן להוציא החוצה ולנקות מחוץ לגוף המקרר הרי הוא משובח. מדפים ותאים שונים במקרר יכולים לצאת בקלות ולהישטף באמבטיית מים וסבון.

 

34. חמץ מוצא דרכו למקומות בהם לא חשבתם שיימצא כמו פתח האוויר של המקרר. בדרך כלל מצוי פתח האווויר במקפיא ובו יכולים להיאסף לכלוכים שונים כגון חמץ אשר מצוי במקפיא. אם ניתן להסיר את החלק ולשטוף אותו בזהירות אז עשו זאת ואם לא אז העבירו מטלית לחה וקראו את הוראות היצרן. טיפ זה עתיד לשפר את תפקוד המקרר.

 

35. אם ישנם סדקים במדפי המקרר אז אפשר לחטא עם סבון ולעטוף אותם באמצעות נייר או בד.

 

ניקיון של מיקרוגל לחג הפסח

מיקרוגל מצריך מספר שלבי ניקיון על מנת להכשירו לחג.

 

  1. נקו את המיקרו היטב מכל שאריות מזון. לאחר מכן, המתינו פרק זמן של מספר שעות והניחו צלוחית מים המיועדת למיקרו לחימום למשך שלוש דקות. בנוסף, הניחו על צלחת המיקרוגל חפץ ייעודי על מנת שיהווה חוצץ בינה לבין המאכלים.

 

ניקיון של שאר חדרי הבית לחג הפסח

שאר חדרי הבית מציבים לנו אתגרים לא פשוטים ורבים מוצאים עצמם שורפים זמן יקר על עצם המחשבה של כמות העבודה הדרושה.

 

ראשית, חשוב לדעת כי ממצאים של מחקרים רבים עולה כי מטלות לא רצויות עדיף לעשות במהרה ובבת אחת ולא לדחות ולחלק אותן לתתי משימות. כלומר, הקפידו לסיים איתן כמה שיותר מהר מאחר ועצם ההתעסקות בהן תפגע לכם במצב הרוח וברצון העתידי לעשייה.

 

37. אז אם אתם לא מעוניינים להשקיע זמן, מחשבה, מאמץ או כסף אז יש פתרון נוסף והוא בריחה…

אם אתם נוסעים בחופשת הפסח ולא מתכוונים לחזור הביתה בתקופה זו אז אין חובה לנקות את הבית כלל. איך גורמים לחלום הזה לקרום עור וגידים? פשוט מוכרים את כל החמץ שבבית במכירה ויוצאים ידיי חובה.

 

38. אם ישנם מספר חדרים אשר לא עתידים להיות בשימוש בחג הפסח אז ניתן לסגור אותם בנייר דבק.

 

39. אם החמץ שיימצא בחדר הוא פחות מכזית אז אין עוברים על איסור "בל יראה ובל ימצא". כלומר, חדרים שלא אמור להיות בהם חמץ בגודל החורג מגודלו של זית לא דורש ניקיון כלל.

 

40. את בדיקת החמץ יש לעשות רק במקומות בהם יש צפי להופעת החמץ ואליהם ניתן להגיע. כלומר, אם ישנו חמץ מעל הפלורסנט ואף אדם לא יגיע לאזור אז כמובן שאפשר להקל. גם אם חדר הילדים אמור להיות נקי מחמץ ורק ביום האחרון הילד נכנס עם סנדוויץ' לאזור מסוים אז יש לערוך את בדיקת החמץ במקום הספציפי שיש בו סבירות לחמץ.

 

41. ניקיון כלל ארונות הבית דורש הוצאה החוצה של כל תכולת הארון, מיון יסודי, ניקיון של כלל המדפים בחומרים המיועדים לניקיון סוג החומר, עוטפים מדפים בשעוונית ומחזירים הכל למקום. ספרים אשר אינם מיועדים לקריאה בחג הפסח לא צריכים לנקות.

 

ניקיון חלונות לקראת הפסח

אתם רוצים להביא אורחים הביתה ולהתענג יחדיו על הנוף אך לא ניתן לראותו מאחר והחלונות עכורים ומלאי אבק, מה עושים?

 

ניקוי חלונות לפסח

 

42. מנקים את החלונות מבחוץ ומבפנים גם יחד, משתמשים בחומרי ניקוי נפרדים לחלון ולמסגרת (כל אזור דורשים חומר ניקיון יעודי. טיפ של מקצוענים הוא להשתמש בחומר על בסיס סיליקון ולהימנע משימוש בעיתון. אם ישנם כתמים עיקשים שמסרבים לרדת אז הצטיידו בסכין חלונות מקצועית.

 

43. את מסלול החלונות יש לשמור תקין ונקי מלכלוך על מנת לאפשר את סגירת החלון. כדי לעשות זאת בקלות ניתן לקחת אטמי אוזניים טבולים בחומץ ולעבור על המסילות. טיפ שאינו לקוח מעולם הניקיון אך יחסוך כאב ראש הוא רכישת גלגלים להחלפה לשמירת המסילה.

 

ניקוי ספות לפסח

אם אתם מבלים זמן רב על הספה אז כנראה שיצא לכם לנשנש חמץ או שניים והם כבר מצאו דרכם אל בין חריצי הספות.

 

לפני

ניקיון ספות לחג הפסח ניקיון ספות לחג הפסח

אחרי

 

44. השתמשו בחומר ניקיון המיועד לסוג הבד של הספה וזאת לאחר שבדקתם לעומק את הוראות היצרן. ספות עור שחוקות יעדיפו מטלית לחה בעוד ספות בד יאפשרו גמישות רבה יותר. את החמץ אפשר להסיר באמצעות מברשת ייעודית ושאיבת אבק עוצמתית. אם החלטתם לשטוף את הספה אז עשו זאת באמצעות חברת ניקיון מומלצת לספות ולא בעצמכם (אתם עתידים לפגוע בספה).

 

45. אם נוצר כתם בערב החג (מבקרים רבים באים בביתכם וביניהם ילדים פחות זהירים) מהרו להסירו באופן מיידי ולא לתת לו להתייבש על הספה. תקחו מגבת נייר וטופפו בעדינות על הכתם בשביל לספוג אותו. אל תקרצפו באגרסיביות ואל תגדילו את מימדי הכתם.

 

טיפים לניקיון הגוף מכאבים:

 

46. כאשר מדובר בניקיון ולא משנה באיזה אזור אז יש לשמור על ברכיים מכופפות מעט (שקו הברך לא יחצה את אצבעות כפות הרגליים) בעת נשיאת משקלים.

 

47. חשוב לשמור על גב זקוף כל אימת שרוכנים לסירים או לאמבט.

 

48. לא לשבור את שורשי כף היד בעת שפשוף, שמרו אותם במנחים ניטרליים.

 

49. כדאי להשתמש בכפפות מבודדות לשמירה על עור הידיים ולא לערבב חומרי ניקוי שונים.

 

חברת ניקיון לפסח

50. חברת "ניקיון אחר" עם סטנדרט שונה לניקיון – מרכזת עבורכם את כל הנחוץ לניקיון לחג הפסח. השנה דואגים שפסח יאפשר לכם חירות מלאה לעשייה של הדברים שבאמת אוהבים. תנו לנו לנקות את ביתכם לכבוד החג ותנצלו את האנרגיות הנותרות לבילוי אמיתי עם המשפחה, לכוחות הלעיסה שיפגשו בפינוקים רבים ולדברים שיעניקו לכם פינוק אמיתי.

 

בין השירותים שאנו מציעים לכבוד החג (מלבד שמירה על בריאות הגב): פוליש לרצפות שישקף את הבבואה של האורחים שלכם דרך המרצפת, ניקוי ספות שיסלק את קרדית האבק ויאפשר לאורחים להתרווח ולנשום, ניקוי חלונות ותריסים על מנת שיוכלו להנות מהנוף ואף ניקוי בין החריצים והפנלים לאיסוף פירורי החמץ שנותרו מהשנה שעברה.

 

רוצים לצאת מעבדות לחירות ולתת לחברת ניקיון לפסח לעבוד במקומכם? צרו איתנו קשר ותקבלו חוות דעת ראשונה מאמא שעמלה רבות לערב חג הפסח ובהחלט מארחת בחג הקרוב…

 

חברת "ניקיון אחר" עם שירות ניקיון לחגים ייוצא מן הכלל ושירותי ניקיון מתקדמים בחדרה, נתניה, בנימינה, פרדס חנה, כרכור, כפר סבא, תל אביב וכל האזורים בהם חפצים בשירותינו.

שתפו את הכתבה עם חברים
חיפוש באתר
צרו איתנו קשר    ניקיון אחר בפייסבוק
    דילוג לתוכן