הניקיון שלכם זה העסק שלנו!
למידע וייעוץ מקצועי
>

חברות ניקיון לפרויקטים גדולים

חברת ניקיון לפרויקטים גדולים
תוכן עניינים

איך מוצאים חברת ניקיון לפרויקטים גדולים היא שאלה מאוד נפוצה ולא מעט טלפונים שאנחנו מקבלים מעלים תהיות לגבי יכולותינו לתת מענה לפרויקטים מורכבים. נשאלת השאלה איך נדע שאנחנו בוחרים חברת ניקיון מומלצת, מקצועית וכזו שיכולה לתת מענה לניקיון למפעלים, מוסדות ציבוריים ועסקיים ופרויקטים שדורשים מורכבות ומיומנות רבה?

 

בשורות הבאות ננסה לספק לכם מענה על השאלות הללו באמצעות הידע הרב והניסיון שרכשנו בסוג כזה של פרויקטים. מאחלים לכם קריאה מהנה ומודים לכם על הסבלנות.

 

חברות ניקיון מומלצות לפרויקטים גדולים

התבקשתם למצוא חברת ניקיון למפעל גדול ואתם לא כל-כך יודעים אילו פרמטרים אמורים להשפיע על הבחירה. האם תמונות יפות באתר האינטרנט או איש מכירות שנותן לכם את התשובות שאתם רוצים לשמוע הוא זה שיקבע במי תבחרו? אתם כמובן מבינים כי הלקוח הוא המצרך הנדרש ורב חברות הניקיון יציירו לכם עולם ורוד במיוחד על מנת לקחת את העבודה הנכספת. אם כן, מה באמת כדאי לשאול, לבדוק ולברר בטרם בוחרים חברת ניקיון לפרויקט גדול?

 

חברות ניקיון עם איש קשר קבוע

המענה האנושי והתקשורת הישירה הם הפרמטרים החשובים ביותר בפרויקטים מורכבים. הרי בעיות, טענות, הערות והארות יצוצו בכל פרויקט וחייב שיהיה מי שישמע אותן על מנת לתת להן מענה הולם.

 

כאשר אתם יוצרים קשר עם חברת ניקיון ודאו כי יוקצה לכם איש קשר קבוע ובכיר מטעם החברה, והוא זה שיהיה אחראי על מענה ישיר. שימו לב כי אתם מקבלים פלאפון נייד ולא צריכים לעבור מסכת ייסורים על מנת לדבר אתו בטלפון.

חברות ניקיון עם צוותים בכל הארץ

פרויקטים גדולים לעיתים צריכים תוספת כוח אדם או ציוד שלא נלקחו בחשבון בהתחלת העבודה. בין אם לוח הזמנים התקצר, בין אם נוצרו אתגרים חדשים ובין אם יש צורך נוסף, רצוי שיהיה זמינות מטעם חברת הניקיון. חברות ניקיון עם צוותים בכל הארץ צפויות לתת מענה מהיר יותר לסוג כזה של פרויקטים. אם הפרויקט שלכם בדרום לדוגמה, ובחרתם חברת ניקיון באשדוד ותוך כדי עבודה נדרשה חברת הניקיון לנייד כוח עבודה נוסף, האם יש באפשרותה לעשות זאת, או שכל מה שהיא מתבססת עליו זה הצוות המקומי? רצוי לבדוק את הנושא הזה מראש ולא לגלות זאת מאוחר מדי.

 

ניקיון לפרויקט גדול

 

חברות ניקיון עם צוות עובדים קבוע ומנוסה

עוד נגיע לשלב הציוד האיכותי אך הגורם שיפעיל אותו הוא זה שיקבע את איכות הניקיון. לא קל למצוא עובדים מסורים בתחום הניקיון, את זה יאמר לכם כל בעלים של חברה, אך בשביל שזה יקרה יש צורך בחברת ניקיון מקצועית ומומלצת שיודעת לשמור על צוות העובדים שלה. עובדי ניקיון אחראיים, מנוסים, מקצועיים ובעלי "ראש גדול" הם ההבדל בין פרויקט מקרטע לבין פרויקט נהדר. רצוי לבדוק היטב את כמות העובדים שיוקצו לטובת הפרויקט ואף לקבל את שמותיהם. לא תרצו לראות בכל יום איש צוות אחר מסתובב, שואל שאלות ומתבלבל בנוגע לדרישות העבודה.

 

חברות ניקיון עם ציוד תעשייתי ואיכותי

כמובן שפרויקט גדול ומורכב ציוד ציוד הולם. לא כל חברות הניקיון משקיעות בציוד תעשייתי איכותי. ציוד אמין ועוצמתי עולה הרבה כסף ולכן יש לבחור חברת ניקיון מקצועית המחזיקה ציוד שכזה, ויתרה מכך גם מכשירה את עובדיה כראוי על מנת להפעיל את הציוד.

 

חברות ניקיון עם ביטוחים מתאימים

אם אתם בעלים של מפעל, מסעדה, מוסד או כל מקום אחר שמצריך חברת ניקיון לשם ביצוע העבודה אז כנראה שיש לכם גם ציוד יקר, מפגעים וכל דבר אחר שדורש משנה זהירות. לגיטימי מאוד מכם לדרוש מחברות הניקיון להציג בפניכם ביטוח צד ג', ביטוח מקיף וחבות מעבידים. אלה יבטיחו כי לא תכנסו להרפתקאות מיותרות בעתיד.

 

חברות ניקיון עם סטנדרט עבודה יוצא דופן

חברות ניקיון קמות ונופלות כמו "פטריות לאחר הגשם" מאחר ואין תקן או אכיפה בתחום. כל אדם, חובבן ככל שיהיה יכול לשים על עצמו את התווית של חברת ניקיון ולהגיע אליכם לעסק. איך אתם יודעים שחברת הניקיון שבחרתם היא קצת מעבר? שואלים את השאלות הנכונות, בודקים המלצות, קוראים חוות דעת ובוחנים כל שורה בהצעת המחיר.

 

ההבדל בין צל"ש לטר"ש הוא ביכולת הבחירה שלכם ולכן רצוי שתעשו זאת בקפידה. היכנסו לגוגל ובדקו אם יש תביעות כנגד החברה, אם אתם כבר במנוע החיפוש אז תקראו את הביקורות והציון שניתן לחברה. כמו כן, ביקור קצר בדף הפייסבוק יכול גם הוא לרמוז לכם אם בחרתם חברת ניקיון מומלצת ואמינה.

 

חברות ניקיון שנמצאות בפרטים הקטנים

גם פרויקטים גדולים נמדדים בפרטים הקטנים וכך גם הצלחתם. בחרו חברת ניקיון לפרויקט שכבר הוכיחה את יכולותיה בעבר. תבקשו לקבל לפחות שלושה לקוחות ממליצים, הקשיבו למה שיש לבעלי עסקים אחרים לומר על יכולותיה של החברה ואל תבחנו אותה רק על סמך האדיבות של הנציג הטלפוני. הפרטים הקטנים הם זמינות החברה, משך זמן הניקיון הדרוש, הצעת מחיר מפורטת וברורה ורצון אמתי של החברה להוכיח את עצמה.

 

לסיכום, על מנת למצוא חברת ניקיון לפרויקטים גדולים יש צורך במחקר מקדים. קבלת המלצה אחת איננה בבת הכול ויש צורך בבירור מעמיק והבנת הנפשות הפועלות. ממליצים לכם בחום לעשות שיעורי בית ולבדוק איזה חברה תיתן לכם תמורה מלאה עבור התשלום ותבצע את עבודתה נאמנה.

שתפו את הכתבה עם חברים
חיפוש באתר
צרו איתנו קשר    ניקיון אחר בפייסבוק
    דילוג לתוכן