למידע וייעוץ מקצועי
>

זה מדעי – בית נקי יותר משפחה שמחה יותר

ניקיון בית

רוב בני האדם אוהבים בית נקי אבל לא בטוח שמהסיבות הנכונות.

האם חשבתם על ניקיון בתים ככזה שתורם לבריאות בני המשפחה? האם ידעתם שפוליש לרצפה יסייע לכם לנשום אוויר נקי יותר? שניקוי ספות יחסל את קרדית האבק ויסייע מאוד בהפחתת אלרגיות? שניקוי יסודי של הקירות והחלונות יסייע במניעת נזקים של עישון (נזקי עישון יד שלישית)?

 

פוליש לרצפות מסיר אבק ומזהמים

פוליש לבית מחזיר עטרה יושנה, מסייע לכם להחזיר את הברק שאבד לרצפה ומספק הגנה ארוכת שנים למרצפות, אבל האם זה גם בריא לכם?

 

תחשבו על כל המזהמים שבאים במגע עם המרצפות שלכם, על הלשלשת שאתם מכניסים הביתה בנעליכם (דרך אגב בהחלט מומלץ לחלוץ את הנעליים בכניסת הבית), יש צורך בניקיון יסודי של המרצפות על מנת להיפטר מכל המזיקים.

 

בשל עוצמתו של הפוליש הוא משאיר אותותיו לאורך זמן ולא מאפשר לחיידקים ושאר מזיקים לשגשג ולהתרבות אצלכם בבית. ישנם סוגי פוליש שונים אשר כולם יתרמו לבריאות בני המשפחה בטווח הארוך וכל סוג צריך להיות מותאם לסוג המרצפת ולתוצאה הרצויה.

 

ניקיון יסודי הוא הרבה מעבר לניקיון

האם חשבתם מה קורה עם כל האבק הזה שנמצא בבית? קרדית האבק עלולה לפגוע לכם בבריאות. את קרדית האבק קשה מאוד להסיר והיא חודרת לעומקם של סיבי הבדים והריפודים.

 

רק שאיבה עוצמתי וניקוי בקיטור יוכלו להתמודד עם הקרדית ולהסירה מהמרחב הכל-כך אישי שלכם – מזרן השינה. כמו כן, גם במערכות הישיבה נמצאת הקרדית ועל מנת להילחם בה דרושים תותחים כבדים ועוצמתיים, שלרוב נמצאים רק אצל חברות ניקיון, ורק אצל הטובות שבהן.

 

הדרך היחידה שלכם להתמודד עם הקרדית הוא להוציא את הריפודים והמזרן לאור השמש. הקרדית רגישה לקרני השמש הישירים שיכולים להרוג אותה ולמנוע ממנה להתרבות.

 

איך שומרים על הבריאות?

 

מזמינים חברת ניקיון לביצוע עבודות יסודיות אצלכם בבית. מחפשים אחר חברת ניקיון מומלצת שמצוידת בציוד איכותי ועוצמתי שיכול לפגוע בכל המזיקים.

 

בנוסף, על חברת הניקיון לעשות שימוש בחומרי ניקיון איכותיים (כדאי לבדוק זאת בשיחה מקדימה עם הנציג שלהם) ולהפעיל צוותי ניקיון מנוסים שידעו לתת פתרון לפינות שמהוות קרקע פוריה למזיקים.

 

בבואכם לבצע את הניקיון הבא בבית תחשבו על כל היתרונות הטמונים בשירותיה של חברת ניקיון איכותית: המהירות, העוצמה, היעילות, השמירה על הבריאות שלכם (גם חוסכים מכם מאמץ פיזי) והתוצאות המצוינות שימשיכו להשאיר רושם על המבקרים לאורך זמן רב.

צרו קשר ותבינו שישנה חברת ניקיון אחרת, ששמה לה את ערכי האיכות והמקצוענות לצד שירות ומחירים הוגנים כנר לרגליה!

 

נשמח לעמוד לשירותכם: 072-3937686חיפוש באתר

צרו איתנו קשרניקיון אחר בפייסבוק